Wpis z mikrobloga

#swiadomesny

Wow. Trochę chwalę się. Nie miałem co prawda świadomego snu, ale chwilę temu się obudziłem i od razu złapałem się do spisywania snu. Było tego mega dużo do zapisania, więc, żeby nie zapomnieć postanowiłem, że najpierw zrobię proste streszczenie podstawowych wątków, bez wysilania się, aby ułożyć to w zgrabną całość. Wyszło 80 linijek.

Jak to teraz obrobię to mi wyjdzie spokojnie ponad 10 stron A4. Pewnie nawet będzie z dwa razy tyle, bo zamierzam dokładnie opisać szczegóły.

Nie wiem ile ten sen trwał, ale to było samo w sobie mega długie. Nie był to jednolity, solidny scenariusz snu, ale wiele snów, które się przenikały na zasadzie jakiejś porytej kontynuacji.
  • 1
  • Odpowiedz
@psiversum: Mój ulubiony temat. :)) taguj też #swiadomysen #sen #sny #luciddream #ld

ale chwilę temu się obudziłem i od razu złapałem się do spisywania snu


Podobno działa u początkujących, spisywanie mnie zawsze bawiło. Nic nie dawało, ale bawiło. Pamiętaj, że jeśli istnieje opcja, że ktokolwiek to przeczyta lepiej się tego pozbyć z czasem. ;)

Było tego mega dużo do zapisania, więc, żeby nie zapomnieć postanowiłem, że najpierw zrobię proste streszczenie podstawowych
  • Odpowiedz