Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

w macicy? XD z tego co kojarzę fisting i inne formy penetracji dzieją się w obrębie pochwy, ale może coś się przez ostatnie lata pozmieniało w tym zakresie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@moll: Jako osoba bi fisting kojarzy mi się niemal wyłącznie z analem, a opisany fragment wcale nie wydaje mi się jakiś nietrafiony. Btw, autor jest mężczyzną może próbował z kolegami i jednak wie lepiej (
@lycaon_pictus: czyli autor nie dość że erosoman niewyżyty to gejoza xD kurła, kiedyś to było... człowiek książkę bez stresu otwierał, że na coś takiego trafi.

Tylko wyjaśnij mi - jakim cudem cokolwiek w macicy, chyba że miażdżenie jej piąchą przez ściankę okrężnicy (mocno dalej chyba się jelita grubego nie rozpycha, przy czynnościach oddupnych?), ale tu chwilę wcześniej coś jednak o gmeraniu w pochwie było, więc tak jakby debil uważa, że wpycha
@moll: Nikt nie pisał o niczym w macicy. Prosty tekst, ordynarny, a pomimo to problem ze zrozumieniem ( ͡° ͜ʖ ͡°)-

napór
1. «silny nacisk na coś»
2. «silne oddziaływanie kogoś lub czegoś»
3. «w hydromechanice: siła, z jaką ciecz działa na ścianę naczynia, powierzchnię zanurzonego ciała itp.»

Wpychała dłoń (nie pięść) tak głęboko, że aż napierała na macicę.

Chyba że to
Nemayu - @moll: Nikt nie pisał o niczym w macicy. Prosty tekst, ordynarny, a pomimo t...

źródło: image_2024-03-16_132648638

Pobierz