Wpis z mikrobloga

przecież kobiety tez kupuja prezenty swoim mezczyzna


@thighslapper0: xd jakieś przykłady? dużo nie musisz wymieniać, ale nie wymyślaj z głowy tylko z doświadczenia, bo sam jak się zastanowię to najwyżej w jednym przypadku mogę coś powiedzieć o może nie kupowaniu prezentów ale robieniu niespodzianych małych prezencików xd ale to też nie pasuje bo sam i inni dostawali podobne więc to taka osoba a nie związane z relacją miłosną xd
  • Odpowiedz
@Eremites kupilam swojemu model kolekcjonerski samochodu alfra romeo, pomimo ze nie prosil o to i nie bedzie takiego na razie kupowal (prawdziwego), ale wiem, ze bardzo mu sie taki podoba i kiedys chcialby sobie kupic. W jego ulubionym kolorze. Nie byl tani. I niedługo ma urodziny wiec dostanie prezent, tez nie byle co, ale nie zdradze bo jeszcze zauwazy ;).
  • Odpowiedz
przecież kobiety tez kupuja prezenty swoim mezczyzna
@thighslapper0: dzień kobiet vs dzień mężczyzn.
Pierścionek facet mieszkanie facet auto facet a baba ma cioe tylko
Sami sobie zgotowaliśmy ten los a potem pozew rozwodowy w zdecydowanej większości składany przez kobiety i do końca życia alimenty na babkę bo jej się odwidziało i kolega widział w niej kobietę albo „brak sexu w małżeństwie”
  • Odpowiedz
@mrgcypher: Słucham? xDDD Pierścionek jest na zaręczyny i ślub, nie każdy bierze ślub + kobieta też może się zaręczyć lub kupić dla chłopaka pierścionek zaręczynowy, żeby oboje mieli. Jeżeli ja ze swoim będziemy się hajtać to załatwimy sobie wzajemnie specjalne pierścionki, nie jakieś z sieciówki, ale nie chcę pisać dokładniej jakie one będą ;) Więc Twój argument jest inwalidą. Poza tym jeżeli to mężczyzna chce się oświadczyć z pierścionkiem, to kupuje
  • Odpowiedz
@thighslapper0: nie neguje tylko zwracam uwagę na dysproporcje. Co do przemocy tak się utarło z tego względu, że w PL facet nie zgłasza tego bo nikt właśnie przez takie myślenie nie traktuje go poważnie. Oczywiście dalej stereotypy trzeba być pieskiem na posyłki bo inaczej “on nie widzi we mnie kobiety” ale pomija już się fakt że ona ma go gdzieś i jego potrzeby bo przecież nie będzie się zmuszała.
A jak
  • Odpowiedz
@mrgcypher: w przemocy jest dysproporcja, bo częściej fizycznie mężczyźni są sprawcami, kobiety psychicznie. No tak już jest, kto jest przemocowy ten będzie, nie ma co dyskutować nad prawdą oczywistą.

trzeba być pieskiem na posyłki bo inaczej “on nie widzi we mnie kobiety”

Dlaczego pieskiem na posyłki nazywasz po prostu zwracanie uwagi na partnerkę? Powiedzenie kocham Cię codziennie, pocałunki, przytulanie, zrobienie jej herbaty gdy wróci z pracy, to za dużo?

A jak
  • Odpowiedz
Dlaczego pieskiem na posyłki nazywasz po prostu zwracanie uwagi na partnerkę? Powiedzenie kocham Cię codziennie, pocałunki, przytulanie, zrobienie jej herbaty gdy wróci z pracy, to za dużo?

@thighslapper0: to niech na to pytanie odpowiedzą kobiety bo z kim bym nie rozmawiał mówią to samo i przeżywają to samo.
Co do łobuzów tak jest po prostu i tyle nawet poważne badania o tym mówią

Jest dobry, czuły i opiekuńczy, ale dla płci
  • Odpowiedz
w przemocy jest dysproporcja, bo częściej fizycznie mężczyźni są sprawcami, kobiety psychicznie.
thighslapper0: acha jest dysproporcja bo faceci fizycznie a kobiety psychicznie lepszego fikołka to nawet ruskie w propagandzie nie robią
  • Odpowiedz