Wpis z mikrobloga

tabsy "dzień po" zapobiegające ciąży po "wypadku" w czasie seksu. Sztuka kosztuje stówkę, a miłościwie nam panujący prezydent Duda zabrania ich sprzedaży bez recepty, bo uważa, że dzieci będą je łykać jak tiktaki.


@missioncritical: Jednocześnie niebezpieczna dla zdrowia dawka jest setki razy większa niż w przypadku popularnych leków przeciwbólowych dostępnych bez recepty.
@DEMONzSZAFY:

Zapominasz tylko że masz wymiksowane hormony przez to. Oczywiście że to powinno być na receptę


@ZielonyRozpustnik:

to sa mocne leki ostro #!$%@? gospodarke hormonalna,


To jest gówno prawda. Na całym zachodzie są beż recepty i nikomu krzywda się nie dzieje. Ba, w Polsce też były bez recepty zanim to PiS zmienił i też się nic nie działo strasznego ale o tym pewnie nie wiecie.
Duda zabrania ich sprzedaży bez recepty, bo uważa, że dzieci będą je łykać jak tiktaki.


@missioncritical: bo będą. Przypominam, że nastolatki rozwiązują testy ciążowe online oraz uważają, że jak się całowały z chłopakiem i ocierały o spodnie to mogą być w ciąży bo chłopak był tam "mokry". Także TAK będą je łykać jak tiktaki po każdym całowanku "DLA PEWNOŚCI".
@demimka lepiej miec solidna edukacje w tym zakresie miedzy innymi na temat bezpiecznych form antykoncepcji

@Duszqable z tego co panietam to jeszcze jakos w 2012 byly na recepte wiec bylo jakies krotkie okienko kiedy byla dostepna bez recepty - chyba ze dwa lata

Przyjmowanie uchodzcow przez praktycznie caly zachod dobitnie pokazuje, ze nie zawsze nalezy kierowac sie tym co robia inne kraje
@missioncritical: pamiętam jak mama ze mną zrobiła pogadankę o seksie i odpowiedzialności (tzn. antykoncepcja).

Miesiąc wcześniej chciałam iść do ginekologa z powodu bolesnej infekcji (mama wiedziała o tym, kupiła mi jakieś maści o dupe potłuc), ale ginekolog mnie popędził bo nie jestem dorosła i jeśli chce do ginekologa to musze jechać z mamą do centrum zdrowia matki i dziecka i z nią być na wizycie. Mama powiedziała, że nie będzie marnować
@ZielonyRozpustnik @Sisal skąd w ogóle pomysł, że młode kobiety o niczym innym nie myślą tylko by wskoczyć na bolca, a potem lecieć po pigułkę? Wieczorem jazda bez gumy, rano tabletka i tak przez miesiąc? Dostępność w aptece bez recepty po prostu skróci drogę w sytuacji awaryjnej, a nie spowoduje że w kolejkach staną młode Julki gotowe wydać hajs na bolesny okres.
@DEMONzSZAFY:

badałeś te osoby?


Idiotyczne pytanie, bez badań na ludziach ten produkt nigdy by się nie znalazł na rynku, a jest na nim od lat.

Btw. Mówicie o silnych tabletkach hormonalnych jakby to były jakieś zozole.


Nie, to Ty myslisz, ze ludzie będą to #!$%@?ć jak zozole.

@ZielonyRozpustnik:


Trafiłeś na idiotke. No niestety są też i tacy ludzie. Tylko, że w aptece bez recepty masz cala masę różnych rzeczy, którymi