Wpis z mikrobloga

Chciałbym się wybrać w tym roku na wyścig F1. Głównie rozglądam się za Europą dlatego, że chciałbym tam dojechać swoim transportem i pozwiedzać samodzielnie (lubię to). W sumie poza Europą jak ktoś poleci to też ok ;) Do tej pory byłem tylko na Hungaroring na Węgrzech.
Na jakim wyścigu F1 wy byliście? Bardzo chętnie usłyszę głosy zarówno za: "chętnie bym pojechał jeszcze raz" i negatywne: "nie życzyłbym najgorszemu wrogowi". Interesuje mnie całość eventu czyli sam wyścig był ok, ale nitka toru nudna, w mieście sąsiadującym było dużo do roboty, noclegi tanie, ludzie mili, nawet nr trybuny byłby pomocny i sektora gdzIe siedzieliście ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I w drugą stronę też: wyścig nudny, ale hot dogi tanie i oprawa ekstra, za to hotele drogie i tylko trzy były w wolne w mieście.
Na motogp też pojadę, ale to w innym poście

#f1 #formula1 #motorsport
  • 6
  • Odpowiedz
@wielki_beben: aż się zalogowałem pierwszy raz od pół roku aby Ci odpowiedzieć xDD

Byłem na SPA - ze względu na to że wchodzę na vip bilecie to muszę siedzieć w trakcie wyścigu w general admission, jest świetna miejscówka do tego na końcu prostej startowej po lewej, zaraz za trybunami, dużo ludzi ale przyszliśmy 2h wcześniej i nawet sobie siedzliśmy na żwirze (polecam mieć coś pod dupę). parkingów w koło toru bardzo
  • Odpowiedz
@wielki_beben: na ten rok będzie ci ciężko złapać cokolwiek w normalnych pieniądzach, ale ogólnie powiem tak - z punktu widzenia geografii i zdrowego rozsądku w grę wchodzą 3 wyścigi - Austria, Węgry i Monza

Austrię polecam, ale w 2025, bo w tym roku nie kupisz już biletów ani na T2, ani w szczególności T3, na którym dzieje się najwięcej wyprzedzań i jest telebim. Jeśli chodzi o całą atmosferę w okół GP,
  • Odpowiedz
  • 0
@nadk0t: bardzo dziękuję Mirku za wpis. Super opis. Na pewno mi się przyda. Możesz podesłać to miejsce do spania ;)
Opisz proszę jak możesz Silverstone: dla mnie i dla potomności. Przyda się :)
  • Odpowiedz