Wpis z mikrobloga

@Suplement_Diety: był tu podobny wątek, a i ja mam podobne doświadczenia. Miałem i czasami 3x ponad normę, miałem wydzielinę z lewego sutka, miałem rezonans na guza przysadki nawet, ale wszystko wyszlo czysto. Miałem usg piersi, w szpitalu dla kobiet ( ͡° ͜ʖ ͡°), wszystko ok. Miałem leki na zbicie prolaktyny od lekarza, bralem właśnie cabaser 2 tygodnie, zrobiłem badania po 4 tygodniach od startu cabasera i
  • Odpowiedz
@Suplement_Diety: jeszcze dodatek do komentarza mojego, nie da się edytować już.
Nie twierdzę, że to mądre podejście. Endo powiedział, że to głupia sytuacja bic testa majac już coś nie tak np. z prolaktyna. Ogólnie to LH i FSH też mi skakało na różnych badaniach robionych na przestrzeni 3 lat, a nie leciał nigdy wtedy towar. FSH mogłem mieć połowe normy, mogłem mieć 1.5x normy. Estro czasami nad, czasami górna połówka.
  • Odpowiedz
@Suplement_Diety: w moim przypadku zabawa z prolaktyna i lekami na zbicie w krotkim czasie nic nie dało. Już nie pamiętam ile endo zalecał, 3 miesiące albo 6 cabasera? Może wtedy by pomogło, ale skoro mam brać już leki na zbicie prolaktyny to stwierdziłem, że już #!$%@? i wejdę na testa tak czy siak
  • Odpowiedz