Wpis z mikrobloga

@wypalony: nie tyle paczkomatu, co odbioru w punkcie, bo paczkomat nie jest jedyną opcją. Blizej nawet mam Orlen Paczka, która działa OK, w ostateczności odbiory z Żabki.
Bardzo niechętnie zamawiaj już kureierów (chyba, ze po naprawdę ciężkie, albo wartosciowe rzeczy), bo potem weź czatuj w domu aż się jaśnie panu zechce przyjechać. Nawet pomimo tego że pracuję z domu, to nie jest to komfortowe, bo ci w spotkaniu przeszkodzi itd.
A
@arkan997: u nas w firmie ostatnio jakiś rak zaczął się dziać, że pomimo że kurierzy dobrze wiedzą że pracujemy do 15 to próbują doręczać w godzinach 17-18, awizują bez jakiejkolwiek próby kontaktu (gdzie mam podany swój prywatny numer i bez problemu odbieram) i zwracają paczki. My jako firma a nawet nasi kontrahenci zwracamy się czy można na paczkomat wysłać (wiadomo że czasem drukarki wielofunkcyjnej o dużych gabarytach nie da rady) ale
@wypalony: jak mnie wku... polskie sklepy ze względu na formy płatności, dostawy albo słabe formularze zamówień to szukam tego samego produktu w amazon i okazuje się że jest taniej i można zrobić one click checkout i dostaję towar z darmową dostawą do żabki pod chatą. Polecam
@wypalony: Jakiś czas temu kupowałem duży plakat. W jednym sklepie nie było dostawy do paczkomatu, to szukam gdzie indziej; w drugim sklepie i kolejnym też nie. Dopiero później sobie uświadomiłem, że to przecież nie wejdzie do żadnej skrytki i tylko zostaje kurier ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@MichasQGP: tyle że ten twój kochany amazon tez ma wady. Spróbuj coś znaleźć na ich stronie, jak nie jesteś pewien czego szukasz. Przecież to koszmar i całkowicie nieprzemyślany interfejs. Podobnie np. #!$%@? pakowanie. Po prostu #!$%@?ą w np. kartonową kopertę, także np. książki co skutkuje że rogi się wycierają. Byle Janusz z Allegro ci 10x lepiej zapakuje przesyłkę. Tak, można ją odesłać, ale ja nie po to zamawiam, żeby się bawić
@arkan997:

W ostatnim czasie dwukrotnie kupiłem drobnice. Dostawa kurierem.

Gibanie się ze zwrotem, oczekiwanie na dostawę - dramat.

Tylko paczkomaty.
Jak firemka nie ogarnia paczkomatów to niech zostanie tylko przy sprzedaży dla firm.