Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
#zalesie #seks #studbaza #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Jezu jak sobie czlowiek pluje w ryj do tej pory, w krakowie kiedys zatrzymalem sie w hostelu kooedukacyjnym w 4 osobowym pokoju. Polazlem spac, wszyscy poszli na impreze okolo 23 w nocy wrocila do pokoju jakas mulatka #!$%@? lub nacpana w trzy dupy.

Zaczela sie rozbierac , twerkiwac ,bawic sie cipcia i caly czas mowila zebym ja zerznal, powiedziala ze mi zrobi loda. Konar juz dawno zaplonal, poszedlem w to.

Po 30 sekundach ciagniecia paly moj mozg wywalilo do gory nogami i stwierdzil ze baba jest pijana i niewie co robi wiec jej powiedzialem zeby przestala...

Jak sobie pomysle ze moglem pol nocy ruchac w wszystkie dziury jakas mulatke z drugiego konca swiata to mnie skreca a mi sie zachcialo bawic w jakiegos gentlemena.

Jezu jak sobie przypomne widok idealnie rozowej pusi w akompaniamecie jej koloru skory to mnie skreca



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 8
@johnnnnn: nie każdy dlatego napisałem 50-50. Wszystko zależy czy jakaś osoba trzecia to zauważy, no i oczywiście od tego czy dziewczyna na drugi dzień powie że było zajebiście a nie poleci na obdukcje i do proroka. Tym bardziej jak taka nie znała gościa wcześniej, na trzeźwo go nie oceniła to większe prawdopodobieństwo poczucia bycia wykorzystaną w takiej dziewczynie może się zrodzić
@AudreyHorne51: jak różowa jest tak wyuzdana jak pisze op to nie jest do dla niej nic nowego, a tym bardziej nie będzie się czuła wykorzystana. Jednak chyba to prawdopodobienstwo jest dużo mniejsze niż 50/50 skoro nigdy nikt nie poleciał na obdukcje.