Wpis z mikrobloga

Oto moja kolejna historia z Tindera.Poznałem taką laskę 21 lvl z politechniki na informatyce, czyli byłyby jakieś wspólne tematy i od razu nauczony doświadczeniem zaproponowałem spacer zapoznawczy i laska się zgodziła, ale dopiero w drugim tygodniu bo jest zajęta, a do tej pory żeśmy razem trochę pisali i pewnego dnia o godz 14:16 wysłała wiadomość, żeby zapytać co u mnie, a ja odpisałem szybko bo miałem wtedy wolną chwilę i na odpowiedź, która nie nadeszła czekałem 2 dni, po czym usunąłem parę, bo uznałem to za klasyczny ghosting.Eh, to była pierwsza laska od dawna, która w ogóle odpisała, bo wcześniej miałem tak ze 4 pary co mi nawet nie odpisały(,)
#tinder #zwiazki #przegryw
  • 30
@CloudSpanner: No ja miałem notorycznie takie sytuację że dużo kobiet po pierwszym spotkaniu gdzie było tylko rozmowa, nie było dotyku i flirtu, po jakimś czasie się odzywała z zapytaniem o drugie spotkanie, gdzie przedtem zdawkowo odpisywała,no był słabszy kontakt, tyle że ja spotykałem się z dwoma co tydzień, totalnie o tym nie myśląc i samo wychodziło, ghosthing no to jednak totalna ucieczka i często laski blokują, a ona jakoś kontakt inicjowała,
tyle że ja spotykałem się z dwoma co tydzień, totalnie o tym nie myśląc i samo wychodziło


@Spokogosczneta: OP pisze, że jemu prawie żadna nie odpisuje a ty piszesz, że umawiałeś się z 2x co tydzień co oznacza, że wasza sytuacja jest kompletnie inna, więc twoje rady nie sprawdzą się dla niego. To jasne, że o ile nie jesteś chadem to dziewczyna bedzie sprawdzać jeszcze inne możliwości ale żeby "wybrała" Ciebie
@CloudSpanner: Tak to prawda, nie wiem jak wygląda Kolegi sytuacja na tinderze. Dlatego mówię ze swojej perspektywy z myślą że może coś to pomoże, trzeba być innym niż te możliwości, bo większość facetów myśli że pierwsze spotkanie jest zobowiązujące do czegoś, jeśli okazałeś się najlepszy na pierwszym spotkaniu to odezwie się sama. To nie tyczy się kobiet narcyz które po prostu karmią się paliwem i Twoim cierpieniem bo chcą żeby za
@Spokogosczneta: Masz dobre intencje ale niestety twoje rady nie zadziałają dla op ale możliwe, żę by działały dla kogoś na mniej więcej twoim poziomie atrakcyjności. Wiem to z własnego przypadku bo mój kumpel chad kiedyś mi mówił co działa dla niego i tym magicznym sposobem było zadawanie pytań i bycie zainteresowanym. U niego to się sprawdzało bo różowe są zachwycone za każdym razem jak on do nich napisze, a w moim