Wpis z mikrobloga

Oto moja kolejna historia z Tindera.Poznałem taką laskę 21 lvl z politechniki na informatyce, czyli byłyby jakieś wspólne tematy i od razu nauczony doświadczeniem zaproponowałem spacer zapoznawczy i laska się zgodziła, ale dopiero w drugim tygodniu bo jest zajęta, a do tej pory żeśmy razem trochę pisali i pewnego dnia o godz 14:16 wysłała wiadomość, żeby zapytać co u mnie, a ja odpisałem szybko bo miałem wtedy wolną chwilę i na odpowiedź, która nie nadeszła czekałem 2 dni, po czym usunąłem parę, bo uznałem to za klasyczny ghosting.Eh, to była pierwsza laska od dawna, która w ogóle odpisała, bo wcześniej miałem tak ze 4 pary co mi nawet nie odpisały(,)
#tinder #zwiazki #przegryw
  • 30
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz ja poznałem s klubie jakaś małolatę później sama się po 5 dniach odezwała, ale kontakt był #!$%@?. Na początku odpisywała parę Razy na dzień później raz na dwa dni. #!$%@?łem się i olałem temat, bo dziewczyna nawet spoko i bardzo ładna jak na moje możliwości to byłem zaskoczony, że chciała mieć ze mną kontakt. No ale cóż nie dla psa kiełbasa
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz: Jest wiele możliwości, pierwsze spotkanie to zazwyczaj takie niezobowiązujące, drugie spotkanie jest kluczowe bo wtedy wymaga zaangażowania dwóch stron, kobiety często mają mechanizm odwdzięczania się, jeśli zabierzesz ją na super randkę na pierwszym spotkaniu i jej nie zainteresowałeś to nie będzie drugiego spotkania bo będzie musiała podobnie się odwdzięczyć. Najlepszy jest spacer, kawka i rozmowa, dobrze robisz, kobiety lubią spotykać się z facetami, więc może traktuję to jako formę rozrywki
  • Odpowiedz
Aż tak źle na tej zadupiastej planecie w innej Galaktycze?( ͡° ͜ʖ ͡°)


@power-weak: Nie, ale nie mam ochoty już tej upierdliwej Mandalorianki szkolić, ani słuchać i wolę chillować na fazie, a ty Thrawn to lepiej daj tym szturmowcom nowe zbroje, a nie jakieś rupiecie z czerwoną taśmą.
  • Odpowiedz
@NiebieskiMiszmasz

a ty Thrawn to lepiej daj tym szturmowcom nowe zbroje, a nie jakieś rupiecie z czerwoną taśmą.


Zrobię to gdy już zniszcze nową Republikę i podbiję całą galaktykę ku Chwali Imperium( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Zrobię to gdy już zniszcze nową Republikę i podbiję całą galaktykę ku Chwali Imperium( ͡° ͜ʖ ͡°)


@power-weak: Patrząc jak nieudolna jest władza tej Nowej Republiki to bardzo prawdopodobne stwierdzenie, a ja nie o taką republikę walczyłam.
  • Odpowiedz
Dla mnie jedynym sensownym wyjściem z takiej sytuacji, jest po prostu danie jej czasu, niepotrzebnie ją usuwałeś, ona pewnie by się z kimś spotkała ale by się wysypał chłop bo to samo by mu zrobiła, większość facetów by wypisywała albo usunęła parę, a Ty w oczach jej zyszkasz bo nie jesteś desperatem, a to atrakcyjne w oczach kobiety.


@Spokogosczneta: Na tinderze jest taki przemiał, że jak laska raz Cię posadzi na
  • Odpowiedz
@CloudSpanner: Ja po prostu mówię ze swojego doświadczenia i kolegów, spotkała się to już zostałeś wybrany spośród wielu, akurat wybrała sobie kilku kandydatów i ich testuje, no takie są kobiety, najważniejsza jest cierpliwość, w tym czasie spotykać się z innymi. Kobiety dojrzałe przyznają się do błędów, jak nie są to zazwyczaj unikają konsekwencji i odpowiedzialności, zaburzone się nie przyznają i szukają wymówek, kłamią albo manipulują
  • Odpowiedz
Ja po prostu mówię ze swojego doświadczenia i kolegów, spotkała się to już zostałeś wybrany spośród wielu, akurat wybrała sobie kilku kandydatów i ich testuje, no takie są kobiety, najważniejsza jest cierpliwość, w tym czasie spotykać się z innymi.


@Spokogosczneta: 1 część to prawda - przeszedłeś przez etap wstępny do spotkania ale ani mi, ani żadnemu z moich znajomych nie przydarzyła się historia w której kobieta najpierw się spotkała, potem zghostowała
  • Odpowiedz