Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@GuPerko1: na czerwono przegryw, cóż... mój problem jest skomplikowany, począwszy od długów, braku wsparcia ze strony rodziców, problemów zdrowotnych takich jak... po niepowodzenia w szukaniu partnera a także... xyz
na żółto normictwo: -TERAPIA INCELU!! -SPRÓBOWAŁEŚ POBIEGAĆ? -TO TYLKO W TWOJEJ GŁOWIE -PO PROSTU SIĘ Z TEGO WYRWIJ!! -JESTEŚ PO PROSTU LENIWY -INNI MAJĄ GORZEJ!! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@GuPerko1: "Patrz - zrobiłem mema na którym spokojnie mówię co myślę, a ty się drzesz i jesteś głupi. Patrz na mema - ja jestem spokojnym ptakiem, a ty się drzesz i nie masz racji. Patrz, jaki zmęczony jestem twoim krzykiem. Patrz, na memie to ty się mylisz więc taka jest prawda. Patrz - mam rację, bo zrobiłem mema"

Te "rady" jakie się dostaje są o kant dupy potłuc. Zero konkretów, tylko
Normiki próbują robić z siebie jakiegoś mesjasza czy podbudowywać swoje samopoczucie bzdetną i zbędną 'pomocą' - to taki jest efekt. W większości normiki te nie mają pojęcia jak wygląda świat tych odrzucanych i patrząc na świat przez różowe okulary dosłownie wrzucają komentarz typu 'just idź pobiegaj bro', 'nie masz racji, kobiety nie są takie, nie patrzą na wygląd' albo legendarne 'idź na terapię' xD
: “mozesz miec racje, sprobuje i zobacze czy na mnie zadziala, dzieki kolego”.


@MikeLitoris: Jak mam ryj 2/10, oprócz tego skończone studia, pracuje w mało płatnej pracy, staram się być towarzyski i dodatkowo studiuje inny kierunek żeby znaleźć coś lepszego, to czego mam spróbować?
Fakt mam lekka nadwagę, ale jak ktoś mnie z tego powodu odrzuca i nie widzi całej reszty to niech spada.
Ja też modelki nie szukam.
@kaminarii:

Normiki próbują robić z siebie jakiegoś mesjasza czy podbudowywać swoje samopoczucie bzdetną i zbędną 'pomocą' - to taki jest efekt.

Niesamowicie dziwne że ktoś próbuje dać jakąś złotą radę - jeżeli wrzucanie przegrywowych wpisów i wyżalanie się w necie nie jest krzykiem o pomoc to na prawdę nie mam pojęcia po #!$%@? w ogóle się przegrywy fatygują. Nie skomentuje nawet jakiegoś #!$%@? o mesjaszowaniu.

W większości normiki te nie mają