Wpis z mikrobloga

@Itslilianka:

stosunek wojen wywołanych kobiety vs mężczyźni to 1:1000

Podałeś wartości bezwzględne. To manipulacja. Jak weźmiesz średnią ilość wywołanych wojen na jednostkę, a nie całość dla płci to wyjdzie, że więcej wywołują kobiety. Tymczasem - płeć nie ma na to wpływu. Bliższa korelacja jest z systemem politycznym i poglądami.
@TomWro: No właśnie nie można ot tak sobie usunąć jajników. Cały czas mnie to dziwi, że mamy 2024 r., medycyna się rozwija, a nadal nie da się "usunąć" okresu (no, teoretycznie tabletki antykoncepcyjne usuwają, ale nadal ma się coś w stylu okresu). Choć w sumie to nie krew sama w sobie jest problemem, a to, że wiele kobiet zmaga się z bólem brzucha - tutaj też często lekarze są do tyłu,
@lskx: Okres to taka "słaba grypa" - jak kobieta ciężko przechodzi miesiączkowanie to oznaka że ma #!$%@? zdrowie i nie dba o siebie.

Chłopak co leci do okopu, zdrowy młody wysoki bystry, leci pocisk artyleryjski i chłopa nie ma.

Postuluję wycofanie wszystkich zmian socjalistycznych i lewicowcych z ostatnich 120 lat - nie było warto pozwalać na to.
@Phallusimpudicus:

@lskx: Okres to taka "słaba grypa" - jak kobieta ciężko przechodzi miesiączkowanie to oznaka że ma #!$%@? zdrowie i nie dba o siebie.


Chłopak co leci do okopu, zdrowy młody wysoki bystry, leci pocisk artyleryjski i chłopa nie ma.

Postuluję wycofanie wszystkich zmian socjalistycznych i lewicowcych z ostatnich 120 lat - nie było warto pozwalać na to.

Brawo Mirabelko. Na tyle, co znam różowe, to każda przechodzi okres jednym
@Itslilianka

@o__0 wy mężczyźni wywołujecie wojny to sobie tam umierajcie. Wasz wybór


Uwielbiam ten argument bo od razu wiem, że mam do czynienia z głąbem. Wiesz dlaczego "zachód" jest bogaty i możesz sobie klikać w kąkuter, robić pazurki i być tępa tzipom? A wiesz, że w historii wiele kobiet rządziło państwami zupełnie tak samo brutalnie jak inni? Ja wiem, że ty nie wiesz więc może lepiej zamknij mordę, włącz netflixa albo zrób