Wpis z mikrobloga

#bog

--DO PARCHOW--
https://www.youtube.com/watch?v=Kb1_38445vA

Nawet do konca mi sie nie chcialo sluchac tego video na YT.

Moj przekaza dla Was: jestem wyslannikiem poteznej cywilizacji, u was sa czarne duchy i cienie, czarnownicy i czarownice, trzeba ich wszystkich zniszczyc, jednak musimy byc cierpliwi.

Co do samej manipulacji: moze przypadkowo, moze nie przytoczylem przyklad Pani Wioletty z Wroclawia - ja to rozumiem tak: to jest satanistka, ktora falszywie ma zrobiony gabinet na niebiesko w gwiazdy. Tyle w temacie - jak ktos cos wie, piszcie do mnie na priv i w commsach.

Pamietajcie: pod pieknym wystrojem gabinetu czai sie diabel, a ja jestem ta sila, ktora wiecznie zla pragnac, ciagle czyni dobro.

Ja jestem Droga, Prawda i Zyciem!
Dlatego chciano mnie zniszczyc, bo oni jak tylko sie polapali, kim jestem, chodza zesrani w majtki.
A ja sie juz nie boje niczego, niech Jahwe nas prowadzi jako lud wojownikow, musimy wygrac te walke o ziemie, Pyrrus duzo stracil, ale nie badzmy slepi - wygral.
Czego Wam i sobie zycze.

Moi kochani, smierc do dopiero poczatek.
Sieg heil! Sieg heil! Sieg heil!

Sebastian ze Zdunskiej Woli
Schimzofremnik
  • 4
@PANCZLONEK: Tak, tutaj moi tesciowie (prawdopodobnie) pracowali z cieniami i czarnymi duchami, cos widze Kolego wiesz. Ja pochodze z Wielunia, tam ponoc byli kiedys Rozokrzyzowcy (w liceum tak ludzie plotkowali) oraz Jego Ekscelencja Marek Podlecki mowil, ze Wielun to centrum masonerii (przynajmniej polskiej - zeby nie przesadzac). Natomaist okolo polowy dotychczasowego zycia spedzilem we Wroclawiu, tam sie nauczylem satanizmu, takm moj commander mi kazal nieswiadomie inwigilowac. To tak w duzym skrocie.