Wpis z mikrobloga

Hm. Mam 30 lat i 6 chorób.

- Arytmie serca
- Przewlekłe zapalenie żołądka ze zmianami śluzówki które mogą predysponować do nowotworu
- Refluks
- Podejrzenie nadczynności przytarczyc
- IBS
- Zaburzenia lękowe

5 lat temu nie miałem ani jednej z nich. Nie wiem ile pożyję, może 10 lat? maks. Życie przegrane :) #zdrowie #oswiadczeniezdupy #przegryw #smutek #depresja #nerwica
  • 15
  • Odpowiedz
  • 4
@SuperZenek: Normalny :) nie pije alkoholu, nie palę papierosów, czasami zjem fast-food ale rzadko. Nie jem tłusto, częściej gotowane niż smażone. Energoli, pepsi czy innych gazowanych napoi nie piłem chyba z 10 lat. Zawsze mineralka nałeczowianka niegazowaiana :)
  • Odpowiedz
  • 2
@rekkin: Sobie czy lekarzom którzy robili mi badania i wystawiali pod dokumentami pieczątki? pod dokumentami takimi jak opis gastroskopii, wynik patomorfologiczny pobranego wycinka z żołądka, wyniki endokrynologiczne krwi, wynik holtera EKG 48h + echo serca i konsultacji z kardiochirurgiem ? czyli jestem zdrowy a to co pisze w dokumentach to ściema?
  • Odpowiedz
@Lynch9: no jak porobiłeś badania to co innego, większość ludzi sama się "diagnozuje" xd
Ale większość tego co masz zdaje się pochodną od zaburzeń lękowych. Mogę się mylić ale chyba większość ludzi z nerwicą ma to IBS i arytmie serca. Podlecz sobie tą nerwicę i dopiero wtedy będziesz wiedział czy faktycznie to masz.
  • Odpowiedz
@Lynch9: I nie przyszło Ci do głowy, żeby połączyć kropki? Wywal tą Nałęczowiankę, jeśli Ci życie miłe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Lynch9: poza arytmią serca - pij len codziennie, przez miesiąc możesz nawet 3x dziennie, jedz dobre rzeczy, idź do dietetyka, żeby dał Ci wskazówki co jeść, żeby w fazie zaognienia objawów je złagodzić. Staraj się medytować i wdrażać różne metody reakcji na stres. Nie siedź na dupie, tylko walcz, żeby czuć się dobrze (ʘʘ) sprawdzałeś też tsh?
  • Odpowiedz