Wpis z mikrobloga

@Catmmando: cokolwiek co nie jest dębicą albo jakimś chińczykiem pierd*lonym, zresztą gdy kupujesz wielosezony to kupujesz premium albo prawie-premium, w inne nie ma co się bawić. W końcu i tak oszczędzasz na drugim komplecie opon, to daj więcej, weź sprawdzone CrossClimaty i miej spokój.
  • Odpowiedz
@sopelowski: Dają radę zwłaszcza w mieście. Przy czym jak mi się skończą, to i tak kupię sobie wielosezonowe Goodyeary, teraz mam więcej hajsu to mogę doinwestować. Ale gdybym musiał dokonać ekonomiczniejszego zakupu, to znowu wybrałbym Navigatory 3. Swoją drogą wcześniej w poprzednich autach miałem Navigatory 2.

P.S. Osobiście dla najlepszych właściwości jezdnych na wielosezonach jeżdżę 6,5 - 7 miesięcy w roku od października do kwietnia (mieszkam w województwie z najmniejszą ilością
  • Odpowiedz
@pokipoki mordo są rurzne dembice, ja urzywam w clio rocznik 99 i są ciche, wręcz muszę prosić by wydały dźwięk.

Zawsze mnie rozpierdziela jak ktoś się nabierze na te opinie i etykiety opon dębicy, nie dość że są głośne to znikają w oczach.
  • Odpowiedz