Wpis z mikrobloga

Wytłumaczy mi ktoś, czemu Perła Chmielowa w brązowej butelce (czyli ta najlepsza) różni się znacząco od takiej samej Perły ale w zielonej butelce?
Pijam perełki bardzo często i po prostu czuję tą różnicę. Od razu mówię, że robiłem blind test i bez wątpliwości wiedziałem która to która.
Według mnie ta w zielonej jest lżejsza, bardziej gazowana, blisko jej do perły export. Za to chmielowa w brązowej butli ma taki cięższy, bardziej męski i słodowy smak, wyczuwalnie mniej gazu.
Nie jestem sam z takimi przemyśleniami, bo sporo osób wyciąga te same wnioski - skąd więc ta różnica?

Natrafiłem na taki artykuł: https://amatorpiwa.blogspot.com/2018/05/oko-w-oko-pera-chmielowa-brazowa.html
gdzie w skrócie gość pisze, że w zielonej butli jest zdecydowanie lepsze piwo. Natomiast w komentarzach jadą go równo i każdy jak jeden mąż przyznaje, że najlepsza jest brązowa butla.

O #!$%@? tu więc chodzi?
#piwowarstwo #piwo #piwowlublinie #alkoholizm #alkohol
  • 24
@lukiboss byłem ktoregos lata w perle i powiem Ci ze w magazynie, albo w tym wielkim namiocie to stoi moze polowa produkcji :p dużo stoi w wielkim stosie na srodku placu w sierpniowym słoneczku
Jestem z lubelskiego i mogę to potwierdzić :D Albo oni leją tam inne piwa, albo faktycznie te teorie o świetle są prawdziwe.

@PuddingMonster: Imho próba srania wyżej niż się ma odbyt. Coś na zasadzie "ja to tylko zagraniczne - ty plebsie" xd
Imho próba srania wyżej niż się ma odbyt. Coś na zasadzie "ja to tylko zagraniczne - ty plebsie" xd

Nie no, rozumiem zamysł Anonima tylko to jego snobowanie się jest niepoparte ŻADNYMI faktami xD