Wpis z mikrobloga

Więc doszliśmy do momentu w którym nie można przypominać @Adamfabiarz o tym że zniszczył komuś #wykopaka bo jest zwykłym trollem który zasługuje na mocne uderzenie w twarz. A #moderacja lewicowa jak zwykle, za nazwanie @Adamfabiarz odpadem zrzuca wpisy z rowerka. Nie dziwię się że tyle osób #!$%@?ło z wykopu. Trochę za grubo idziecie z tą cenzurą moderacyjne sexworkerki
Notabene - Więc doszliśmy do momentu w którym nie można przypominać @Adamfabiarz o ty...

źródło: temp_file5331537792256723289

Pobierz
  • 9
@Notabene: Wiem, sam plusowałem Twój wpis. Pytam retorycznie. Ja #!$%@?, komedia. Ja rozumiem, że co moderator to obyczaj ale nie powinni być anonimowi w tych decyzjach i powinna być opcja dyskusji. Raz rzucić wulgaryzmem we wpisie to jest spoko, a raz spadnie. I bądź mądry.
@Notabene: Mnie kiedyś ktoś zwyzywał w komentarzu, odpowiedzialem mu ironicznie to samo i użyłem tego samego słowa, tyle że tamta osoba użyła z * a ja nie. Ja dostałem bana na 2 tygodnie a on nie ( ͡° ͜ʖ ͡°) (dodam ze to nie było nic mocnego, na każdym discordzie ludzie tak dla beki piszą codziennie)