Wpis z mikrobloga

#tinder Jak to działa, dostałem polubienia, ale z racji braku Golda nie mogę zobaczyć profilu przed matchem. Ale nawet w ciemno nie można? Czyli bez Golda nie da się zmatchowac z laską, która Ci dała like? Jestem nowy, pierwszy dzień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 19
  • Odpowiedz
@default1 115? XDDD

już rozumiem skad się wzięła cena usług prostytutek którą ktoś tu podawał jakiś czas temu, skoro za jakiegoś głupiego tindera trzeba zapłacić 115
  • Odpowiedz
  • 0
@Damntrain: Tak, 115 zł za 1 miesiąc żeby widzieć profile, które Cię lubią. Na Boo np. jest premium na 3 miesiace za 7 zł XD chociaż na Boo o wiele mniejszy ruch niż na Tinderze.
Z drugiej strony widzę jakieś oferty kodów na Golda za 50-60 zł. Ale to i tak sporo
  • Odpowiedz
  • 0
@Damntrain: ale jest to #!$%@?ące, widzisz, że spodobałeś się jakimś dziewczynom z wyglądu (a to już duzo) I nic z tym nie możesz zrobić dopóki nie wybulisz pieniędzy i to nie małych. Ja kilka tych likeow zdobyłem w innym miejscu przebywania niż teraz więc tym bardziej mała szansa na znalezienie matcha. No ale biznes się kręci ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@default1 ubij apke, druga osoba, która ci się wyświetli po reaktywacji dała ci lajka, jeżeli tak nie jest to są one od osób poza twoimi widełkami na wiek/dystans
  • Odpowiedz
@default1 mój znajomy korzysta ze snapa i twierdzi, że znajduje tam co jakiś czas Julki do peklowania :) tylko, że to głównie 16-20, nie wiem czego szukasz konkretnie
  • Odpowiedz
  • 0
@Damntrain: no właśnie nie peklowanie, tylko normalna relacja, która mogłaby się przerodzić w związek. Ale jak tak patrzę (duże miasto wojewódzkie) to raczej nic nie będzie. Zdecydowana większość to typowe laski z instagrama, jeszcze bez opisu. Nie dla chłopa to
  • Odpowiedz
  • 0
@Damntrain: sam mam 22, więc do 23.

@Buberek: zadziałało, dzięki! Chociaż wydaje mi się że tylko do trzech profili, więcej już na te sztuczkę mi się nie udało. Ale i tak po pierwsze nic ciekawego w tych polubieniach, a po drugie z jakichś randomowych miejsc, a mi zależy na spotkaniach, więc mam ustawiony nieduży zasieg (dla myku zmienilem na maksymalny).
  • Odpowiedz