Wpis z mikrobloga

Widzę, że Wykopek @JPRW ruszył temat Grzegorza Brauna (swoją drogą śmieszny typ - ruska onuca, a niemieckie nazwisko), więc opowiem o tym człowieku też kilka rzeczy, które moim zdaniem są nie bez znaczenia dla oceny jego zachowań.

Braun jest tradycyjnym katolikiem. Tradycyjnym tzn. nie akceptującym polityki Kościoła Katolickiego po Soborze Watykańskim II. Sam uczęszcza na Msze Trydenckie i jest dość znaną osobą w tymże środowisku. Wokół Brauna od kilku lat kręci się pewien ksiądz - Łukasz Kadziński. Więcej o tej postaci powie Wam zapewne materiał nakręcony przez #egzorcyzmypolskie. Jest to ksiądz oskarżony o sekciarstwo i homoseksualizm (co w Kosciele Katolickim nadal jest, przynajmniej co do zasady, zarzutem). Ksiądz powiązany był z sektą Natanka. Po odejściu (jak rozumiem przymusowym) z archidiecezji warszawskiej został przygarnięty przez abp. szczecińsko-kamieńskiego Andrzeja Dzięgę, który niedawno cytując obłudne tłumaczenie Kościoła „złożył rezygnację, a papież ją przyjął”. Za co, możecie sobie przeczytać w Internecie co mówił o tym chociażby Tomasz Terlikowski. Idąc za #egzorcyzmypolskie ks. Kadziński jest świetnym manipulatorem, gra mocno na poczuciu winy swoich owieczek oraz sam żyje w nieustannym strachu przed rychłym sądem bożym, sprzedając zapewne tę nerwicę swoim wiernym.

Podsumowując, by już nie przedłużać. Ten człowiek, ten sekciarz ma wpływ na jednego z ważniejszych polityków #konfederacja. Moim zdaniem Braun ewidentnie jest pod wpływem tego człowieka. Pomyślcie sobie co by było, gdyby taki ktoś miał realny wpływ na to, co się dzieje w naszej ojczyźnie. Normalnym zostawiam to do wiadomości, konfederatom do refleksji nad waszą partyjką „wolności”.

Zdjęcie poniżej Braun i Kadziński w Sejmie RP.

#rosja #ukraina #wojna #konfederacja #bekazkonfederacji #braun #polityka #egzorcyzmypolskie
Charleswhite - Widzę, że Wykopek @JPRW ruszył temat Grzegorza Brauna (swoją drogą śmi...

źródło: IMG_1644

Pobierz
  • 13
Zawsze mówiłem że to sekta, a jeśli to prawda to nie ma żartów. W Japonii była sekta "Najwyższa prawda" miała duży wpływ na politykę. A potem km #!$%@?ło i zrobili serie zamachów w Japonii.

"Zamach został dokonany przy pomocy sarinu w płynie. Gaz został umieszczony w butelkach i pudełkach śniadaniowych, wniesionych do wagonów trzech linii metra, pociągów zmierzających do stacji Kasumigaseki w dzielnicy rządowej[3]. O umówionym dokładnie czasie sprawcy przebili pakunki parasolami,
@luneczek21: niestety mam obawy, że Braun robi to zarówno bardzo rozmyślnie jak i w pełnej „wierze”. Z kolei Wielomski (profesor nie przejdzie mi przy tym nazwisku przez gardło) to też człowiek mocno konserwatywno-katolicki. Kiedyś rzeczywiście ci ludzie upatrywali w Rosji zbawcę świata przed złym, szatańskim zachodem, nie wiem jak jest teraz po tym, gdy karty zostały odkryte kto tak naprawdę jest szatanem świata.