Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Mireczki, jeśli macie to szczęście być w związku z różową, która jest młoda i ma dobre serce, doceńcie to. Nawet jeśli zdarzają się kłótnie i nieporozumienia. Biorąc pod uwagę sytuację na rynku matrymonialnym, to trochę tak jakbyście byli milionerami. Ogromna ilość mężczyzn chciałaby być na waszym miejscu. #tinder #zwiazki #niebieskiepaski



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 15
nie widzę nadwyżki, raczej po równo jest samotnych kobiet i mężczyzn


@lubiejescfrytki: Na papierze u mnie na 100 facetów w wieku 18-39 lat przypada 110 czy tam nawet 115 kobiet i szczerze ci powiem, że tej nadwyżki totalnie nie widać. Podejrzewam, że te wszystkie baby są zameldowane w powiecie, a mieszkają w wojewódzkim mieście. W innych powiatach jest pewnie jeszcze gorzej.
@lubiejescfrytki: Na papierze u mnie na 100 facetów w wieku 18-39 lat przypada 110 czy tam nawet 115 kobiet i szczerze ci powiem, że tej nadwyżki totalnie nie widać. Podejrzewam, że te wszystkie baby są zameldowane w powiecie, a mieszkają w wojewódzkim mieście. W innych powiatach jest pewnie jeszcze gorzej.


@RobieZdrowaZupke: no mi nawet z ladniejszych co trzysetna nie odpowiada także nadwyżka powinna być chyba x10 xd