Wpis z mikrobloga

@kopek Zrób sobie kursy trenera personalnego, ale bardziej w kierunku treningów medycznych. Wynajmij sobie jakieś pomieszczenie, za resztę kup podstawowy sprzęt jak gumy, kettle, maty. Ratuj ludzi od bolących lędźwi (w większości przypadków osłabione mięśnie głębokie), barków, garbów (skrzyżowania górne, dolne) i do przodu. Ja jestem trenerem boksu, ale mam sporo osób, które po prostu przychodzą się porozciągać, itp. Możesz pójść w kierunku motoryki. Może coś z dzieciakami. 20k to tylko głównie
  • Odpowiedz
@zanzi do PwC sdc z niemieckim biorą ludzi prosto po maturze XD
Do fujitsu też jedyne na co patrzą to język.
Do pracy w korpo nie trzeba być orłem.
  • Odpowiedz
Tak jak już pisali wyżej - czyszczenie aut, detailing. Żeby nie wtopić kasy zacznij od wystawienia ogłoszeń, dopiero jak zaczną się zgłaszać klienci to kup sprzęt.


@axelrodi: znajomy ponad dekade temu tak probowal zaczynac, a przeciez wtedy rynek tych uslug byl duzo mniejszy niz dzis. pies z kulawa noga sie nie interesowal, byli inni w miescie. koles wyjechal do londynu tak w ciemno za robota. przypadek sprawil, ze trafil jako detailer
  • Odpowiedz
ież korpo biorą jak leci, studiów wymagają na techniczne stanowiska, tak to może byc nawet papierek z uczelni mieszania ciasta, że jesteś w trakcie i masz robotę.


@eltanol3000: a nie sory, masz rację, rzeczywiście się zaczynają od 6k brutto, myślałme że o netto piszesz i myślałem że na serio takie kocopoły xD A jako zwykły tabelkowy bez awansów nigdy nie osiągnie tego 10k brutto nawet bo tam nie ma awansu jeśli
  • Odpowiedz
Czyszczenie brudnych dachów, elewacji, okien na wysokości i kostki. Plusem jest to, że możesz łatwo znaleźć klientów szukając bogatych domów z jednym z tych problemów. Klient zazwyczaj nie ma alternatywy, bo sam bez kursu wysokościowego i sprzętu nie wyczyści elementów na wysokości.
  • Odpowiedz