Wpis z mikrobloga

  • 0
@d4wid: Merytorycznie i na temat odniosłeś sie do całej sprawy bez pokazania nawet całego wpisu https://wykop.pl/wpis/75278187/spasiona-kononowicz-patostreamy

Żałosny manipulancie, wracaj nasrywać 30 wpisów o ukrainie, bo tyle ci w tym parszywym życiu zostało, tfuuuu


@Desire22: co, boli jak wyszło, że jesteś spermiarzem?
To żadna manipulacja przegrywie.
WYJĘTE Z KONTEKSTU!!!!!!!!! XD
d4wid - >@d4wid: Merytorycznie i na temat odniosłeś sie do całej sprawy bez pokazania...

źródło: 06544b24-c742-402c-8e69-bee6e814244c

Pobierz
@d4wid: No powiedz mi co wyszło xD? Sprawdź co znaczy spermiarz, bo nie będę cię uczył lingwistyki, przybłedo. Ukrainski faszysta tak się zesrał, że zaczął szukać czegokolwiek, bo nie może sie odnieść merytorycznie do mojego komentarza xD
  • 0
@d4wid: No powiedz mi co wyszło xD? Sprawdź co znaczy spermiarz, bo nie będę cię uczył lingwistyki, przybłedo. Ukrainski faszysta tak się zesrał, że zaczął szukać czegokolwiek, bo nie może sie odnieść merytorycznie do mojego komentarza xD


@Desire22: merytorycznieXD #!$%@?, do typa co pisze "poka sralnik" albo do jakiegoś kocopoła "No dokładnie faszysci, jak ktoś nie kracze jak wy to troll onuca xd"

Każdy wie co to znaczy spermiarz, a
merytorycznieXD #!$%@?, do typa co pisze "poka sralnik" albo do jakiegoś kocopoła "No dokładnie faszysci, jak ktoś nie kracze jak wy to troll onuca xd"


@d4wid: Sarkazm jest domena ludzi o przynajmniej 100 IQ, wiec nie powinien dziwic wpis na stronie ze smiesznymi obrazkami, no ale z czym ja tu mam do czynienia xD
  • 0
@d4wid: Sarkazm jest domena ludzi o przynajmniej 100 IQ, wiec nie powinien dziwic wpis na stronie ze smiesznymi obrazkami, no ale z czym ja tu mam do czynienia xD


@Desire22: to niezły sarkazm od spermiarza, giga mózg, z kim ty tu siedzisz!!! Moim zdaniem powinieneś siedzieć na tiktoku, tam trafisz na takich samych bezbeków jak ty
@d4wid: no właśnie taki insekt nie rozumie więc o czym tu mówić i z czym xD gąski gąski do domu. PS. ukraina przegrywa wojnę i ponosi największą ofiarę.
  • 0
@d4wid: no właśnie taki insekt nie rozumie więc o czym tu mówić i z czym xD gąski gąski do domu. PS. ukraina przegrywa wojnę i ponosi największą ofiarę.

Odpowiedz


@Desire22: aktualnie to twój stary przegrywa w kolejce o rente dla ciebie, wypad bezbeku