Wpis z mikrobloga

Po X latach topienia drutu mam dość i rozważam trzy opcje co dalej:
1. IWE
2. NDT
3.Tig pod badania

Nie jestem za bardzo na bieżąco z branżą i może coś doradzicie. Może zacząć tego tiga, a w międzyczasie robić już coś w kierunku IWE?

#pracaspawaczamnieprzeistacza
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wykolejony: Ja właśnie jebnąłem spawaniem. Zdecydowałem, że nikt mi uprawnień i doświadczenia nie zabierze, a dla zdrowia warto spróbować w życiu czegoś innego i dać sobie szansę.

Rób uprawnienia na badania, bo lepsza robota, łącznie z RTG. Poznałem chłopaków, co pracowali co prawda na nocki, ale robili same świecenia i dobrze na tym wychodzili.
  • Odpowiedz
  • 0
@wykolejony w sensie czy skończysz zmianę będąc #!$%@? brudem?

Zależy od miejsca w którym pracujesz i w jakiej pozycji (geometrycznej) badasz. Jak w suficie to wiadomo, że może lecieć Ci po rękach, ale to nie sok z gumijagód żeby od mydła nie zeszlo
  • Odpowiedz
  • 1
@wykolejony a no to wtedy tak. Potem masz IWE II+III. Poziom II to jest od marca do czerwca parę zjazdów i od września do czerwca kolejnego roku poziom III.
Poziom I możesz opuścić jeśli napiszesz inżynierkę w ogólnym temacie związany ze spawaniem.
Te miesiące podałem w przypadku rozpoczęcia w semestrze wiosennym, opcja zimiwa też jest ale analogicznie z drugiej strony kalendarza.
  • Odpowiedz
  • 1
@wykolejony ano są. Poziom I to są podstawy dla tych co studia robili razem z Bierutem, ale jak chcesz to też się możesz zapisać dla przypomnienia. II i III to łącznie 1.5 roku
  • Odpowiedz