Wpis z mikrobloga

Wchodzę na instagrama a tam w proponowanych zdjęciach (nie moich znajomych ani obserwowanych) wyskoczyło mi takie g'ówno:

Jakiś opalony pseudo model-celebryta z Wielkiej Brytanii (a tak naprawdę to z Afryki inżynier) zaczepia polskie dziewczyny na polskich ulicach. Efekt? Ponad 750 tysięcy wyświetleń (!!!).

Komentarze i wpisy pod tym filmikiem? (kilka w komentarzu poniżej) W 90% od Turków, Arabów, Hindusów, Pakistańców o tym że polskie dziewczyny są super i "chyba czas przyjechać do Polski", oraz komentarze polskich karyn w stylu "cieszę się że Polska nie jest już taka rasistowska, my Polki jesteśmy super wykształcone, najpiękniejsze na świecie, bla bla bla" - typowe pie'''dolenie lasek o mentalności wschodniej niewolnicy. Wstyd mi że to moje rodaczki.

Tylko czekać na drugiego Simona Mola

PS: Jeszcze te komentarze Hindusów w stylu:

"Don't try to do it in India because you will get slapped"

xD

#p0lka #patologia #logikarozowychpaskow #p0lki #uchodzcy #imigranci #neuropa #przegryw #rozowepaski #
kocimietka_BB - Wchodzę na instagrama a tam w proponowanych zdjęciach (nie moich znaj...

źródło: p000lka

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
komentarze polskich karyn w stylu "cieszę się że Polska nie jest już taka rasistowska, my Polki jesteśmy super wykształcone, najpiękniejsze na świecie, bla bla bla" - typowe pie'''dolenie lasek o mentalności wschodniej niewolnicy. Wstyd mi że to moje rodaczki.


@kocimietka_BB: Jeśli chodzi o Polskę to ona absolutnie nigdy nie była rasistowskim krajem chyba, że nie wiem coś mnie ominęło i mieliśmy ludzkie zoo jak w Belgii z czarnymi ( ͡°
  • Odpowiedz
@Wodowy11: Co z tego? Dla Polki wysoki wysportowany przystojny zamożny Polak będzie na równi z przeciętnym opalonym/czarnym imigrantem, bo ten drugi ma plusa za "egzotyczność"...

@Cztero0404 Tak, ale lata wmawiania Polkom (i Polakom też) że wszystko co polskie jest złe, gorsze, najgorsze itd., przynosi swoje żniwo. Tu trzeba by konkretnej edukacji i zablokowania niektórych wrogich nam mediów, ale zapewne wiesz jak skończyłyby się takie próby...
  • Odpowiedz