Wpis z mikrobloga

@Pan_Slon: Nadal nie nauczyłaś się czytać dziewczynko? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Strasznie smutne musiałaś mieć dzieciństwo, że teraz tak szczekasz do ludzi na wykopie i podnieca cię ucinanie kończyn na zasadzie samosądu.
Gdyby ktoś z wykopków chciał zobaczyć jak wygląda frustrat plujący jadem na wykopie i nawołujący do nienawiści oraz przemocy to tutaj jest jego kanał: https://www.youtube.com/@RafalBielawski
Wiecie, ze to zazwyczaj kilku debili na całe miasto i ustalenie tak naprawdę kto to nie jest jakimś wielkim rocket science? Wystarczy nawiązać współpracę z grafologiem, przy zatrzymaniu graficiarza zrobić dokumenację jego tagów i potem tylko pukać do drzwi w celu zatrzymania debila. Ale nie - lepiej kurła z granatników strzelać.
U mnie w miescie sporo tego jest, normalnie grafficiarze maja zgode, i wyglada to dobrze, a nie ze w zime chcesz sie powiesic jak widzisz wszedzie tylko i wylacznie szarosc xD


@harrame: no ja i większość ludzi chce się powiesić i w zimę, i w lato, jak widzi takie bazgroły bez ładu i składu, zamiast schludnego, czystego nawet szarego koloru. Od razu kojarzy mi się to z jakimiś slumsami amerykańskimi.
Niech mi tutaj jakiś małpiszon malujący to gówno po mieście wyjaśni po #!$%@? to robi. Ja nie jestem tego w stanie pojąć
Sam jesteś chory psychicznie. Był bardzo oryginalnym twórcą.


@vnzb92: No, czytając jego manifest uważam że nie jest to normalne. Jest przede wszystkim samolubne, hardkorowo egoistyczne, zapatrzone tylko na swoje potrzeby. Tę dogmę można skrócić do "mam #!$%@? na wszystkich, ustalam sobie swoje własne zasady i #!$%@? z wami.". To jest identyczne z zasadami typu "nigdy nie jadę samochodem zgodnie z przepisami", "każde ograniczenie prędkości należy łamać", "jeżeli jedziesz szybko przez osiedle