Wpis z mikrobloga

Update denstystyczny #qewnakwadracie
Na start nie wiedziałem jak drzwi otworzyć, bo zamknięte były, dopiero później odważyłęm się jakiś przycisk nacisnąć, który jest dzwonkiem i się otworzyły drzwi.

Potem nie wiedziałem czy wchodzić do gabinetu czy nie, ale wszedłem i spytałem się, ale miałem czekać i pani jednak pani prosi.
To czasem lekarze proszą, czasem się wchodzi, do psychologów trzeba wejść ehhhh, skomplikowane to.

Poszedłem do dentysty, z powodu bolu głowy i dodałem też nadwrażliwość dziąseł.

Z zębami mam wszystko w porządku, więc to nie od próchnicy. Ale pani stwierdziła, że mam troche starte zęby przednie i mam trochę kamienia poddziąsłowego.

Dostałem pasty na wypróbowanie i mam nie używać past wybielających i mieć miękką końcówkę od szczoteczki do zębów.

Poza tym ból może być od stawów. To by trzeba zrobić jakieś drogie badania, ale dostałem apartat na noc aqualizer. Jak się po nim poprawi, to wtedy mam przyjść i robić to leczenie/diagnozę ehh.
To niby do 20 tysięcy kosztuje ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Do tego pani powiedziala że mam nieprzyjemny zapach z ust i ból głowy może być od strony żołądka i mam się zapisać do kolejnego lekarza, gastroenterologa. Chociaż nie wiem czy to przez #ibs który mam? I lęki ehh
Do tej pory za free wszystko ʕʔ.

Koniec końcow pewnie wszystko to jednak zaburzenia lękowe ehh i tak to jest.

Ale muszę też powiedzieć że ilosć podźców na takiej wizycie mnie przytłacza. Tutaj 3 osoby mówią, światło, jeszcze pani zębach grzebie. Coś się pytają, ja nie wiem co odpowiadać ehhhhhhh

Taki zestawik dostałem.

#stomatologia #zdrowie #przegryw #wychodzimyzprzegrywu #fobiaspoleczna
qew12 - Update denstystyczny #qewnakwadracie
Na start nie wiedziałem jak drzwi otworz...

źródło: PXL_20240311_093950507

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@qew12: dostałeś aparat bez pełnej diagnostyki...? Nie noś tego, zaszkodzisz sobie. Najpierw trzeba poznać przyczynę problemu, a dopiero potem wdrożyć adekwatne leczenie. Takim leczeniem "na ślepo" można rozwalić pacjentowi stawy na całe życie ( _)

Trzeba najpierw znaleźć przyczynę ścierania zębów. Może masz wadę ortodontyczną i w takiej sytuacji aparat zaszkodzi. Może ścierasz w wyniku stresu. Wtedy aparat moze zaszkodzić. A to dwie najczęstsze przyczyny ścierania zębów. W
  • Odpowiedz
@qew12: ja wiem co to i dalej uważam takie "leczenie" bez pełnej diagnostyki za głupotę.

Nieważne ile tego kamienia masz, trzeba go szybko usunąć i nie dopuścić żeby się znowu odłożył.
  • Odpowiedz