Wpis z mikrobloga

Siemanko! Ile km przejechaliście na rowerze w tym roku? Ja nie licząc dojazdów do pracy, to niewiele ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zapraszam na relację z pierwszej jazdy w tym sezonie. Tak wiem, mamy marzec, a niektórzy zaczynają sezon w styczniu i mają już nastukane kilka k km. To zdecydowanie nie ja, ale nie będę spojlował ( ͡ ͜ʖ ͡) Wszystkiego dowiecie się w filmie, w którym przejedziemy się płaską trasą wzdłuż Renu w Szwajcarii i we francuskiej Alzacji.

Zapraszam do śledzenia autorskiego tagu: #szwajcarskimszlakiem

#rower #kolarstwo #szosa #rowery #sport #gravel #wykopcanyonclub #szwajcaria #francja
szwajcarskim-szlakiem - Siemanko! Ile km przejechaliście na rowerze w tym roku? Ja ni...
  • 8
  • Odpowiedz
@Poemat: ty masz chyba debilne przeświadczenie, że każdy inside-joke jest prawdą. Jakbym uważał, że kilometry w domu nie mają znaczenia dla formy, to bym nie jeździł na trenażerze, a przez zimę zrobiłem w zwifcie 3200+ km
  • Odpowiedz
@Poemat: @eternal_slavo ma ogromne znaczenie dla formy i w zasadzie możesz robić takie same albo nawet lepsze postępy w domu na trenażerze, ale po jeździe przez wiele lat człowiek często zdaje sobie sprawę, że to może nie mieć sensu dla ogólnej sprawności organizmu i zimę warto też potraktować jako uzupełnianie braków zamiast symulacji jazdy na czymś co robimy w lecie.

Jak zawsze kwestia "celów", poczucia sensu i to indywidualna kwestia. Osobiście
  • Odpowiedz