Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Od pewnego czasu politycy kilku państw europejskich debatują nad tym czy wysłać wojska NATO na Ukrainę, żeby walczyć z Rosją. Oczywiście twierdzą, że żołnierze pełniliby "funkcje pomocnicze", ale, #!$%@?, nie oszukujmy się. To co mnie zadziwia, to czemu ci politycy nie mówią nic o wykorzystaniu już istniejącego mechanizmu, jakim jest ukraiński Legion Cudzoziemski? Czemu nie mówi się nic o liberalizacji przepisów dotyczących ochotników, którzy chcą do Legionu dołączyć, typu zero kłopotów prawnych, priorytetowy dostęp do ambasad, etc? Nawet #!$%@? już z budżetem, jednorazowe dofinansowanie do ekwipunku? Przecież jest cała masa wykopowych ekspertów, którzy już są przygotowani na "gruzowanie orków" (zupełnie zapominając że lekceważenie rosyjskiej armii doprowadziło do obecnej sytuacji). Czemu ta wokalna część europejskich społeczeństw nie pokaże swojego wsparcia woluntarystycznie, zamiast cieszyć się z kolejnego wprowadzanego zamordyzmu? Przecież to nie politycy będą narażać życie.
Ja nie zamierzam walczyć za Ukrainę. Nawet za Polskę nie zamierzam, #!$%@? wam wszystkim w dupę. Jesli w Polsce wprowadzą pobór to będę dążyć do tego, żeby politycy za to zapłacili. Możecie mnie wyzywac od onuc.
#wojna #ukraina #rosja



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 11
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Z Twoich wypocin widać że nie wiesz czym jest wojna. Myślisz że dorzucając mięsa z karabinami da się wygrać wojnę.
Wojna to walka systemów, wygrywa lepszy system. Żołnierz z karabinem to byłby dobry 200lat temu. W sumie tyle jest Twoje myślenie do tyłu. W sumie #!$%@? ci w dupę i wypad :⁠,⁠-⁠)
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Co to za robienie #!$%@? z logiki co? Jakim cudem wpadłeś na pomysł wysyłania na Ukrainę cywilów z łapanki? Myslisz, ze ktoś się nabierze na tą narrację którą bezskutecznie próbujecie przepchnąć od ponad roku?

Czy moderacja w ogóle to czyta przed zaakceptowaniem?
  • Odpowiedz
@kyle_broflovsky

na Ukrainie walczy teraz bardzo dużo poborowych na siłę wysłanych na front żeby uzupełniać braki w ludziach.

Odpowiedz mi na pytanie. Czy władze Ukrainy robią #!$%@?ę z logiki bo wysyłają na wojnę ludzi z łapanki?
  • Odpowiedz
To co mnie zadziwia, to czemu ci politycy nie mówią nic o wykorzystaniu już istniejącego mechanizmu, jakim jest ukraiński Legion Cudzoziemski?


@mirko_anonim: Zdaje się, że właśnie Francja ostatnio zezwoliła na to swoim obywatelom, albo mylę z innym państwem UE.
  • Odpowiedz
Ja nie zamierzam walczyć za Ukrainę. Nawet za Polskę nie zamierzam, #!$%@? wam wszystkim w dupę. Jesli w Polsce wprowadzą pobór to będę dążyć do tego, żeby politycy za to zapłacili. Możecie mnie wyzywac od onuc.


@mirko_anonim: to samo - nas jest duzo - takze jak sie zacznie wiemy co robic
  • Odpowiedz