Wpis z mikrobloga

@maestrozo: czekaj czekaj jak ci co czekali na wersję Pro na premierę Switcha. Jak twierdzili to "zaraz wyjdzie" i teraz nie ma sensu brać zwykłego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A tak na poważnie to następca może się ukazać w przyszłym roku co nie zmienia faktu, że jak kupisz "starego" Switcha to masz całą masę gier do ogrania co starczy ci na lata.
@maestrozo: Stary, ale jak wyjdzie nowy switch to nagle stary nie przestaje działać, biblioteka switcha też nagle nie znika z rzeczywistości i można nadal grać w gry, w które się wcześniej nie zagrało xD.
@mentari: Potwierdzam, jak ja kupowałem to v2 wchodziło, co miało być pewniakiem, że zaraz za rogiem następca. Później podobnie wyglądało jak wymieniałem v2 na OLED, lepiej poczekać, bo już pierwsze przecieki o nowym NS.

@maestrozo Mówi się, że nowa konsola może wyjść w pierwszej połowie 2025, więc jak kupisz teraz NS'a to jeszcze rok możesz sobie pograć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@maestrozo: Ja kupowałem swój egzemplarz w wakacje 2022 i też wszędzie słyszałem, że jestem idiotą, bo na jesień pewnie wyjdzie następca :-D. Dziś jestem po wielu tytułach, przy których świetnie się bawiłem i wiem już jakie serie lubię, za jakimi nie przepadam itd. Od teraz masz co najmniej rok czasu na cieszenie się Switchem, więc jeżeli jesteś zdecydowany to kupuj, za rok najwyżej sprzedasz.