Wpis z mikrobloga

@akaisterne: ja z ostatnich takich zakupów:
- czytnik ebook bo myślałem że książki poczytam. Jedną książkę 5 stron z tego przeczytałem i teraz leży w kącie
- kierownica do kompa bo będę grał sobie w jakieś samochodowe gry. Zagrałem jedna trasę w euro track Simulator i teraz się kurzy.
- kupiłem słuchawki z mikrofonem bo może będę grał z kimś online, nigdy nie zagrałem, słuchawki leżą i się kurza.
Jeszcze pewno
  • 0
@Anonek463: w zeszłym roku kupiłem rower szosowy... tak z tego się cieszyłem jak dziecko. to był drugi rower, po prostu wszedłem do rowerowego po robocie i kupiłem bez zastanowienia wydałem 5k xD jeden z najlepszych uczuć w życiu
@mati1990: ja to jak wymieniam telefon to nie dość, że się nie cieszę to wręcz #!$%@?, dużo zabawy aby od zera przyzwyczajenia ogarniać, ustawiać, ściągać wszystko, mam nowy telefon od końca września i do teraz wszystkiego nie poustawialem, jak chciałem porzucać z miesiąc temu dane ze starego to bateria w nim zmarła i już go nie mogę włączyć i na dodatek muszę wtedy do jakiegoś serwisu iść aby mi dane z
@mati1990: życie powszednieje, wszystko powszednieje, a tym bardziej telefony, które od kilku dobrych lat się nic nie zmieniają. Co ma cieszyć skoro praktycznie normalny użytkownik nie czuje żadnej różnicy przy zmianie?