Wpis z mikrobloga

Chciałbym się wreszcie dowiedzieć kim jest ten legendarny programista trójbojarz wygrywający konkursy o którym czytałem na wykopie. A także dowiedzieć więcej o tym programiście triatloniście i programiście pływaku co brał udział na poziomie wojewódzkim w zawodach.

Ci legendarni sportowcy w IT o których można wyczytać, ale nikt nigdy ich na oczy nie widział, nie pracował z nimi a nawet nie widział ich profilów na LindedIn mimo przejrzystości tamtego portalu.

No bo wiecie, głupio by było gdyby się okazało, że to są tylko sztuczne kreacje mające pokazać że ludzie z IT też uprawiają sport.

#programista15k #programista25k #programowanie #pracait #it
  • 13
@Saddam_Husajn: @FedoraTyrone:

Jak chcesz być dobrym Devem to musisz dużo czasu poświęcać na programowanie po robocie, nie ma innej drogi. Po prostu tak jest. Z szachami, innymi rzeczami jest podobnie.

Więc jak ktoś gada że potrafi pogodzić sporty siłowe i być programistą, do tego ma dzieci, żonę to wiem że jest niezłym bajciarzem i robi wokół siebie marketing.
@Reretos: Bo wszędzie latają posty ileż to sportu ludzie z IT nie uprawiają a jak się patrzy na ich zdjęcia to widać że ktoś z nadwagą, zgarbiony i z bladą cerą sportu nie uprawia. Wychodzi na to jak już wyżej inny Miras wspomniał że to zwykli baiciarze.
@Sz23_: dodałbym, że wcale nie trzeba mieć dzieci.

Albo ktoś jest seniorem max 15k brutto UoP/ 18k netto b2b i ma czas na siłownię, rower, basen 4-5 dni w tygodniu+ dieta, gotowanie ( bo wątpię by programista 15k brutto miał kasę na podstawowy catering dla sportowca za 3500-4000 zł miesięcznie).

Albo mamy programistę seniora 25k brutto UoP / 30k netto b2b który nie ma czasu na sporty i gotowane, pracuje 10h
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Saddam_Husajn: Wiem o kogo Ci chodzi i wiem kim on jest ( ͡° ͜ʖ ͡°). Pozdro jeśli to czytasz, ale wątpię :P

@Reretos: nie no był/jest taki koleś w PL necie, tylko to po prostu genius level IQ stąd pracował i pracuję na pozycjach i w firmach o których wykopek może jedynie pomarzyć i tyle, że bawił się w trójbój z jakimiś tam osiągnięciami, a wiadomo