Wpis z mikrobloga

@Maxior99: A skąd wiesz jak wygląda jego związek? Może laska ma go w dupie i szuka nowego typa? Może z nim jest bo urodą nie grzeszy i nikt lepszy nie chce się trafić? Może chłop ma dużo hajsu i robi za bankomat?
Ja też kiedyś za młodu miałem jakieś dziewuchy chociaż mordę mam 2/10 i cały zestaw defektów. I widząc mnie z dziewczyną mógłbyś pomyśleć że to niemożliwe ( ͡°
Jak widzę jakaś parę na mieście to gapie się na faceta i mysle "co on takiego ma czego ja nie mam?"


@Maxior99: więcej czasu poświecił w młodości na szukanie laski, a ty na nauke
elegancko to widac tez na rynku nieruchomosci
Ja kiedys w liceum rozsmieszałem takie dwie przyjaciolki, jedna im sie bardziej podobała od drugiej i zj3bałem bo w longtimie ta druga mega wyładniała, ale jak patrze na jej stare
No ja byłem w kilku związkach- najszczęśliwsze momenty mojego życia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Maxior99: a jak byles w poprzednim zwiazku z tindera to ile miales par i ile razy musiales wyjsc zeby spotkac tą do zwiazku? dlugo z nia kreciles przed zwiazkiem?
  • 0
@razdwatrzy55: to było kilka lat temu
Wtedy rynek matrymonialny był normalny - przeciętny facet bez trudu umawiał się z kobietami , ja się umawiałem czasami nawet 2-3 w tygodniu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Teraz to nie do pomyślenia ale kiedys znalezienie kobiety to nie był jakiś wielki problem
@slabart12: Na roku był u mnie typek - nazwijmy go Lesio - no i Lesio nie miał zbyt wyjściowej twarzy, a jednak pukał, wiadomo że nie "modelki", ale jednak były to dziewczyny obiektywnie powyżej jego poziomu.