Wpis z mikrobloga

Mam pytanie, czy słowo "uśmiechnięta" to jest jakiś przekaz trolli? Przy jakiś masowych akcjach zawsze pojawia się jakieś specyficzne słowo, które jest forsowane, takie gdzie nigdy się go nie używało.

Teraz nagle wszędzie pojawia się "uśmiechnięta" (wstaw co opozycji).

Wchodzisz na główną, "uśmiechnięta policja", "uśmiechnięta polska", "uśmiechnięta tolerancja" itp. Teraz dla jaj (lubię sobie posłuchać propagandy) włączyłem republikę, a tam "uśmiechnięta polska tuska".

To zmasowana akcja trolli czy coś przespałem?

#tvpis #tvn #bekazprawakow #bekazpisu
  • 42
  • Odpowiedz
  • 16
@Tytanowy_Lucjan: @MateMizu W ogóle ten „fajnopolak” i „ uśmiechnięta Polska” brzmią tak obco, że ja nie rozumiem jak można użyć tego do drugiej osoby nawet jeśli kogoś nienawidzisz albo go wyśmiewasz.
Bo to tak jakbyś nie był Polakiem a był nietutejszy, zupełnie z zewnątrz. Nie wiem kto im te hasła wymyśla.
Podam przykład. Wyjeżdżam np: do Ukrainy i tam nazywam ludzi fajnoukraincami albo chce dos*rac Niemcom więc nazywam ich kraj „uśmiechniętymi
  • Odpowiedz
  • 21
@MateMizu tak po prostu działa centralnie sterowana propaganda. Ktoś to wymyślił, zlecił farmie botów, a reszta to powtarza.

Ale mi to się podoba, bo debile sami się oznaczają.

Tak jak było z Covid, to szury wstawiały Charmandera jako avatar. Wtedy od razu wiedziałem, że nie muszę czytać. Nie traciłem czasu.
  • Odpowiedz
@MateMizu: po prostu zwolennicy PiS-u i Konfederacji są ubodzy intelektualnie, brakuje im merytorycznych argumentów w dyskusji i trzeba dla nich wymyślać jakieś pseudo wyzwiska, którymi mogą się podeprzeć w przestrzeni publicznej.
  • Odpowiedz