Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Faceci to są jednak strasznie nieogarnięci. Mój facet bardzo narzeka na to, że mamy bardzo rzadko seks i się dziwi czemu:

Prosiłam go kiedyś o dwie rzeczy, bo panicznie boję się ciąży (jesteśmy obydwoje młodzi, kiepsko zarabiamy i pochodzimy raczej z biedniejszych rodzin, nie dostaniemy pomocy rodziców w razie wpadki):
- facet nalega by pierwsze 2-3 minuty segz odbywało się bez antykoncepcji, dopiero po 2-3 minutach łaskawie ubiera gumę. Mówi, że nic złego nie ma prawa się stać, bo przecież jest daleko od dojścia i dopiero się rozkręca. Tłumaczyłam mu setki razy, że od początku stosunku u faceta leki preejakulat i czasami zawiera niewielkie ilości plemników, które mogą spowodować zapłodnienie. On się upiera, że zmyślam jakieś bajki
- notorycznie dochodzi we w mnie w gumie. Tłumaczę mu setki razy, że prezerwatywa jest skuteczna gdy cały stosunek odbywa się w gumce, natomiast sam na moment wytrysku powinien wyjść ze mnie i dokończyć ręką spuszczając się na moje ciało. On mówi, że dochodzenie w gumce jest w 100% bezpieczne i na pewno dzieciaka nie będzie

Chce się zachowywać jak niedojrzałe dziecko, proszę bardzo. A potem się dziwicie faceci czemu kobiety nie chcą z wami często uprawiać #seks - główny powód to nie potraficie zapewnić nam komfortu i nie stresować niechcianą ciążą i nie ważne jak się staracie - strach przed ewentualną wpadką zabija całe libido.

PS. wiem że zaraz takie komentarze się pojawią ale byłam kilka miesięcy na tabletkach i plastrach i miałam z tego powodu poważne zaburzenia hormornalne, w kilka miesięcy przy tej samej diecie i chodzeniu na siłownie przytyłam 10kg a zawsze byłam chuda i wysportowana, w dodatku całkowicie spadło mi libido i samopoczucie do zera

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #blackpill #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 29
Anonim (nie OP): Niektórzy tu piszą o seksie w dni niepłodne, ale sama znam osoby, które tak wpadły. Nie jest to najlepsza antykoncepcja.
A z dochodzeniem w gumie, to przesadzasz. Nic się nie stanie, prezerwatywa jest do tego zaprojektowana.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
byłam kilka miesięcy na tabletkach i plastrach i miałam z tego powodu poważne zaburzenia hormornalne


@mirko_anonim: dziecko! jest wiele rodzajów pigułek, jeśli jedne ci nie służą spróbuj innych, znajdziesz takie które ci podejdą.

PS. Coś czuję że te pasty to jest wysiłek grup katolickich żeby kobietom obrzydzić antykoncepcję
@mirko_anonim: W preejakulacie mogą być plemniki jeśli jest to co najmniej drugi stosunek z rzędu, wtedy będą tam plemniki z poprzedniego wytrysku. A nawet jak się tam znajdą to będą to śladowe ilości, których ilość w porównaniu do normalnego wytrysku każdy lekarz oceniłby jako bezpłodność. W dupie byłaś i gówno widziałaś. Jak boisz się zajść w ciążę z facetem z którym śpisz to chyba problemem jest dobór partnera albo po prostu