Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Faceci to są jednak strasznie nieogarnięci. Mój facet bardzo narzeka na to, że mamy bardzo rzadko seks i się dziwi czemu:

Prosiłam go kiedyś o dwie rzeczy, bo panicznie boję się ciąży (jesteśmy obydwoje młodzi, kiepsko zarabiamy i pochodzimy raczej z biedniejszych rodzin, nie dostaniemy pomocy rodziców w razie wpadki):
- facet nalega by pierwsze 2-3 minuty segz odbywało się bez antykoncepcji, dopiero po 2-3 minutach łaskawie ubiera gumę. Mówi, że nic złego nie ma prawa się stać, bo przecież jest daleko od dojścia i dopiero się rozkręca. Tłumaczyłam mu setki razy, że od początku stosunku u faceta leki preejakulat i czasami zawiera niewielkie ilości plemników, które mogą spowodować zapłodnienie. On się upiera, że zmyślam jakieś bajki
- notorycznie dochodzi we w mnie w gumie. Tłumaczę mu setki razy, że prezerwatywa jest skuteczna gdy cały stosunek odbywa się w gumce, natomiast sam na moment wytrysku powinien wyjść ze mnie i dokończyć ręką spuszczając się na moje ciało. On mówi, że dochodzenie w gumce jest w 100% bezpieczne i na pewno dzieciaka nie będzie

Chce się zachowywać jak niedojrzałe dziecko, proszę bardzo. A potem się dziwicie faceci czemu kobiety nie chcą z wami często uprawiać #seks - główny powód to nie potraficie zapewnić nam komfortu i nie stresować niechcianą ciążą i nie ważne jak się staracie - strach przed ewentualną wpadką zabija całe libido.

PS. wiem że zaraz takie komentarze się pojawią ale byłam kilka miesięcy na tabletkach i plastrach i miałam z tego powodu poważne zaburzenia hormornalne, w kilka miesięcy przy tej samej diecie i chodzeniu na siłownie przytyłam 10kg a zawsze byłam chuda i wysportowana, w dodatku całkowicie spadło mi libido i samopoczucie do zera

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #zwiazki #seks #blackpill #tinder



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: moim zdaniem jesteś przewrażliwiona, mam 3 dzieci - wszystkie planowane. Jak nie planowaliśmy to w gumie albo bez, tylko w dni niepłodne - trzeba się może doszkolić w tej kwestii?
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Zamontuj se krążek który wyjmujesz na czas seksu. Moja używa już z pół roku i normalnie jest dochodzone w środku bez niczego, ale bardzo pilnuje dat, krążek nosisz 21dni, później wyjmujesz na 7 i później wkładasz nowy. W trakcie segzu wyjmujesz krążek, poza dzibzgiem może być około 3h
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: dlatego najlepiej seks w małżeństwie gdzie dwoje ma do siebie pelne zaufanie a dziecko będzie darem i nawet nieplanowane niespodzianką i wyrazem milosci obojga partnerów. Polecam ten stan. Swoją drogą, seks który jest źródłem stresu i niepokoju nie jest kompletny. Tyle tracić!
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: postaw jasno granice albo koniec związku. Nie jesteś gotowa/nie chcesz dzieci i jesteś ostrożna więc druga osoba musi się do tego stosować.

U mnie było na odwrót, ja zawsze uważałem i stosowałem obie zasady, które wspominasz. Różowa czasem narzekała, że już niedługo okres, więc nie zakładaj gumy itd.
  • Odpowiedz