Wpis z mikrobloga

Ja to już nawet nie mam siły śmiać się z KonfedePiS--owców. Uwielbiam ich ból pewnej części ciała, gdy piszą określenia "fajnopolacy", "fajna koalicja", "uśmiechnięta Polska", " terror praworządności". Dla tych tytanów intelektu po 8-klasach podstawówki największą "zbrodnią" jest bycie uśmiechniętym, przestrzeganie prawa oraz szacunek wobec poglądów z którymi niekoniecznie muszę się zgadzać.

Przecież wiadomo, że prawdziwy Polak-katolik nie może być uśmiechnięty, nie może mieć dobrej pracy ani być zadowolonym z życia. Musi walić nadgodziny na jakimś magazynie za 4600 brutto, mieć minę zbitego mopsa przechodzącego zatwardzenie i ciągle narzekać na wszystko w koło. Znam na co dzień kilku k0nfiarzy i pisowców. Są to zwykli autorytaryści, którzy 90 % problemów "rozwiązywaliby" za pomocą policji i wojska, tudzież innych uzbrojonych służb. Natomiast mają problem z tym, że policja podejmuje interwencję i kuje w kajdany przepitych chuliganów robiących burdy w mieście.

Oczywiście ataki fizyczne na straż pożarnę albo policję są niczym w porównaniu do jakiejś tam parady równości, gdzie dzieciaki z kolorowymi torbami wyrażą poparcie dla środowiska LGBT. Małolatów z marszów równości albo kobiety na strajkach k0nfede-pisowcy rozganialiby policyjnymi pałkami, ale już wywalenie na glebę agresywnych spaślaków pod wpływm %% jest w ich mniemaniu powrotem do stanu wojennego. Konfederacja i PiS to po prostu wstyd dla polskiej sceny politycznej ukazujący ilu mamu frustratów na co dzień w społeczeństwie, wśród których irytację budzi zwykły uśmiech, wzajemny szacunek oraz respektowanie prawa.

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji #konfedepis #polityka
Lambo994 - Ja to już nawet nie mam siły śmiać się z KonfedePiS--owców. Uwielbiam ich ...

źródło: KonfedePiS

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
"fajnopolacy", "fajna koalicja", "uśmiechnięta Polska"


@Lambo994: Właśnie się zastanawiałem co to za shit wylewa się ostatnio a to małpy z uszkodzonym mózgiem od wbitego zardzewiałego gwoździa, dzięki za wyjaśnienie
  • Odpowiedz
od października 2023 roku kiedy przegraliście wybory


@Lambo994: hau hau, ja nic nie przegrałem cycu i mam się dobrze popijając kawkę do takich defekacji sekciarza ( ͡ ͜ʖ ͡)

Typie ja po prostu mam z was bekę.


Właśnie widzę jak sie gimnastykujesz i przelewasz sraczkę na klawiaturę xD rzeczywiscie top beka jak próbujesz wszystkich przekonać jak masz #!$%@? xDDD
banicjant997 - >od października 2023 roku kiedy przegraliście wybory

@Lambo994: hau ...

źródło: 7kuh1n54bic61

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 0
@galicjanin Ja też np. idola prawicy wykopwej -JKM. To on w 2015 roku mówił m.in., że należy strzelać do górników z ostrej amunicji. Ja aż tak radykalny nie jest jestem jeśli chcesz wiedzieć, ale wśród prawicy znajdzie się wielu tak myślących asów.
  • Odpowiedz
  • 0
@graczqawodd Koalicję walki z rozumem zwaną potocznie Konfede-PiS wyszydza każdy przyzwoity człowiek.

BTW, wy nie mieliście zamykać przypadkiem Pisowców do więzień k0nfiarze? Stolik Wam się odwrócił czy jak?
  • Odpowiedz
@Lambo994: Ja jestem takiego samego zdania o przeciwnikach pisu, którzy potrafią wysrać poważny tekst na 230 znaków, interpretując że chodzi o uśmiech na twarzy, a nie o polityczny slogan który chyba był zapoczątkowany przez przeciwną stronę.
  • Odpowiedz