Wpis z mikrobloga

Ja to już nawet nie mam siły śmiać się z KonfedePiS--owców. Uwielbiam ich ból pewnej części ciała, gdy piszą określenia "fajnopolacy", "fajna koalicja", "uśmiechnięta Polska", " terror praworządności". Dla tych tytanów intelektu po 8-klasach podstawówki największą "zbrodnią" jest bycie uśmiechniętym, przestrzeganie prawa oraz szacunek wobec poglądów z którymi niekoniecznie muszę się zgadzać.

Przecież wiadomo, że prawdziwy Polak-katolik nie może być uśmiechnięty, nie może mieć dobrej pracy ani być zadowolonym z życia. Musi walić nadgodziny na jakimś magazynie za 4600 brutto, mieć minę zbitego mopsa przechodzącego zatwardzenie i ciągle narzekać na wszystko w koło. Znam na co dzień kilku k0nfiarzy i pisowców. Są to zwykli autorytaryści, którzy 90 % problemów "rozwiązywaliby" za pomocą policji i wojska, tudzież innych uzbrojonych służb. Natomiast mają problem z tym, że policja podejmuje interwencję i kuje w kajdany przepitych chuliganów robiących burdy w mieście.

Oczywiście ataki fizyczne na straż pożarnę albo policję są niczym w porównaniu do jakiejś tam parady równości, gdzie dzieciaki z kolorowymi torbami wyrażą poparcie dla środowiska LGBT. Małolatów z marszów równości albo kobiety na strajkach k0nfede-pisowcy rozganialiby policyjnymi pałkami, ale już wywalenie na glebę agresywnych spaślaków pod wpływm %% jest w ich mniemaniu powrotem do stanu wojennego. Konfederacja i PiS to po prostu wstyd dla polskiej sceny politycznej ukazujący ilu mamu frustratów na co dzień w społeczeństwie, wśród których irytację budzi zwykły uśmiech, wzajemny szacunek oraz respektowanie prawa.

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji #konfedepis #polityka
Lambo994 - Ja to już nawet nie mam siły śmiać się z KonfedePiS--owców. Uwielbiam ich ...

źródło: KonfedePiS

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • 110
@wymiar-sprawiedliwosci: > hau hau

Mniej więcej tak brzmią wasze wypowiedzi jak wkręcacie mózgi na obroty i próbujecie złożyć sensowne zdanie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To jest wasz poziom i pułap jak mawiał Marcin Najman. Złożenie 2 sensownych i logicznych oraz poprawnie brzmiących zdań przerasta jakieś 3/4 konfede-pisowców XD
  • Odpowiedz
@Lambo994: chłopie, on już szczeka pod drzwiami cywilizacji - chciałby, żeby go wpuścić, ale capi od niego niemiłosiernie, tak jak onuce w ruskim mirze - jak będzie znowu 4,76% #pdk to zacznie merdać ogonkiem i się przymilać, a nawet naziola bosaka gdzieś ukryje na chwilę
  • Odpowiedz
Ja to już nawet nie mam siły śmiać się z KonfedePiS--owców


@Lambo994: chłop co zdefekował bo poczuł sie urażony okresleniem fajnopolack xDDDDDDDDDDD

Powiem ci tajemnicę poliszynela ze nie trzeba byc za konfą/ pisem zeby krecic beke z baranów którzy łyknęli papkę że są wykształceni i fajniej myślący. Resztę sraczki o robotach na magazynie za 4,6k brutto pomijam bo to już urojenia w potężnym wydaniu xDDDDD
  • Odpowiedz
  • 0
@Lambo994 najbardziej to mi się podoba policja na protestach rolników. Ale niestety nie wiem czy panowie policjanci są uśmiechnięci bo prawie wszyscy noszą kominiarki. Nie wiem czy się wstydzą tego co robią czy jakaś "psia grypa" znowu szlaje?
  • Odpowiedz
  • 10
chłop co zdefekował bo poczuł sie urażony okresleniem fajnopolack


@banicjant997: Typie ja po prostu mam z was bekę. To wy defekujecie i to pod siebie od października 2023 roku kiedy przegraliście wybory. A za miesiąc czekamy na wyniki w Sejmikach. Może być jeszcze większy trzask pękających d... jak się okaże, że tylko Podkarpacie utrzymacie z Sejmików. PiS po raz pierwszy od lat w sondażach bezpośrednio przegrywa z KO, więc za
  • Odpowiedz
  • 12
najbardziej to mi się podoba policja na protestach rolników.


@Apdl: Też mi się bardzo podoba. Zwłaszcza jak perfekcyjnie rozgania zapijaczonych bojówkarzy powiązanych z PiS, którzy mają płacone po 200 zł, żeby zechcieli przyjechać na manifestację rzekomo pod przykrywką obrony interesów rolników. Rolnicy już was podsumowali, że dopóki nie było pseudo-Solidarności pana Dudy, dotąd było spokojnie.

Nie wiem czy się wstydzą tego co robią czy jakaś "psia grypa" znowu szlaje?


@
  • Odpowiedz
  • 4
@Lambo994 zastanawiam się skąd szanowny kolega tak dobrze stawki zna xd? Gdybym był uszczypliwy to zasugerowałbym, że pewnie tyle płaciła uśmiechnięta koalicja rok temu za udział w protestach i stąd takie dobre rozeznanie.

Słuszna uwaga dotycząca tych kominiarek jak się ktoś boi konsekwencji swoich działań to musi się kryć z wizerunkiem.
  • Odpowiedz
  • 19
@Apdl: Stawki krążą w necie i Ci z Solidarności nawet specjalnie nie kontrują przekazu, że opłacają wyjazd i udział. Widzisz koalicja nie musiała nawet nikogo opłacać, bo jej wyborcy to młode osoby, studenci i ludzie w sile wieku mieszkający w miastach lub okolicy, dla których protest to coś w rodzaju "wyskoczenia" na rynek. Tyle, że zamiast picia piwka w pubie albo kawy w kawiarnii wyraża się niezadowolenie z władzy i
  • Odpowiedz
  • 1
@Lambo994 a ja to słyszałem parę dni temu, że Ci protestujący to są milionerzy bo każdy ten ich ciągnik czy kombajn warty więcej od 30 metrowego apartamentu wynajmowanego za kieszonkowe od rodziców przez tych młodych i uśmiechnietych xd
  • Odpowiedz
ja to słyszałem parę dni temu, że Ci protestujący to są milionerzy bo każdy ten ich ciągnik czy kombajn warty więcej od 30 metrowego apartamentu wynajmowanego za kieszonkowe od rodziców przez tych młodych i uśmiechnietych xd


@Apdl: głupi jesteś skoro nie odróżniasz rolników od najemników z Solidarności.
  • Odpowiedz
To jest wasz poziom i pułap jak mawiał Marcin Najman


@Lambo994: wrzucanie mema z kałem i krytykowanie poziomu tych którzy podejmują z tobą dyskusję XD
Wiadomo, ty możesz zacząć od obrażania, ale do ciebie z kulturką bo wrzucisz mema z wielkim podbródkiem XD Komunikację obrazową z tobą uprawiać a nie sensowne zdania do ciebie pisać, bo jedno pojmiesz, drugiego nie.
  • Odpowiedz