Wpis z mikrobloga

Przyjaciele, koledzy, szanowne państwo
Kończę masę bardzo niedługo i wchodzę na redukcję.
Ale w głowie mam już od roku dość ambitny plan, otóż na następnej masie chciałbym przekroczyć sto kilogramów wagi, to dość śmiałe założenie przy moim 1.73 wzrostu ale chciałbym raz spróbować, może nie byłoby w tym nic takiego dziwnego ale autentycznie potrzebuję jakiejś porady, nie na teraz ale ogólnie. Jak niby miałbym przybrać 30 kilogramów po zakończonej redukcji w 6-10 miesięcy nie nadużywając fastfoodów?
Jedzenie w ogóle im grubszy jestem tym bardziej mnie męczy, bardzo, bardzo, BARDZO ciężko mi przejeść 4k kcal a około 3,5-4 teraz potrzebuję przy lekko ponad 80kg wagi i może dla was to nie problem ale dla mnie to uczucie jakbym nic innego nie robił tylko jadł.

Co robić? Porzucić plan? Ja wiem że zebrałbym bardzo dużo tłuszczu i w ogółem byłbym grubym grubasem ale mam taką jakąś ambicję pod skórą bo wiem że umiałbym to spalić i nie spasłbym się na zawsze tylko na najwyżej rok czasu.
#mirkokoksy #silownia #dieta
  • 12
@Uuroboros: zależy co rozumiesz przez mega ulaństwo, ale oczywiście, że jest możliwe odpowiednie nabicie takiej wagie bez wiekszego obwodu w pasie niż w klacie. Wszystko zależy od predyspozycji.
  • 0
@Piks0n: nie nie przyjacielu, chodzi mi po prostu o wbicie 100kg takie osiągnięcie, chciałbym raz w życiu choćby w warunkach kontrolowanych zostać grubasem. Dlatego pytam tutaj bo ludzie mają doświadczenie na tagach w zbijaniu i zbieraniu wagi.
Może jakieś tipy, jakieś sztuczki, jakieś coś innego.
@Uuroboros: tip jest następujący - jak nie chcesz mieć bardzo wysokich wyników siłowych albo nie chcesz zostać kulturysta, to daj se siana. Jeszcze zostaniesz z byciem grubasem na kolejne lata i tyle się na tym skończy... Nie mówię już, że przy tej wadze, to będzie #!$%@? a nie funkcjonowanie
@Djuk94: Ważyłem 128 kg przy 177cm. Zbiłem do 81 kg. Nic nie wisiało ( ͡ ͜ʖ ͡)

@Uuroboros jak chcesz się utuczyć, to polecam 2x w tygodniu zestaw: Duża czekolada Milka (ta za 12-15 zł) + paczka czipsów duża + orzeszki w cieście. Popijaj to piwem albo Colą.
Będziesz miał ciężkie sranie na drugi dzień i walczył z nadkwaśnością, ale szybko wbijesz wagę xD
P.S. Mdli
  • 0
@hos85: może moje pytanie jest głupie ale właśnie na takie odpowiedzi liczyłem. @Saprofit e tam, przecież świnska masa była robiona w latach poprzednich i ludzie po tym żyli, nie zamierzam zostać już grubciem na lata tylko redukować od razu po wbiciu osiągnięcia. Zapisać sobie, tak kiedyś byłem gruby i tyle.
O tyle dziwne i ważne pytanie to jest że nigdy jeszcze nie przekroczyłem 90kg bo to dla mnie było niemożliwe wręcz
@Djuk94: Chcesz powiedzieć że po zrzuceniu 1/3 wagi, zwisająca skóra pojawi się "nagle" jak się osiągnie wartość książkową z BMI? Które nie uwzględnia w zasadzie nic poza masą i wzrostem? No offence mireczku, ale to się nie dodaje ;p
@hos85: Ehh, kolejny koleś, który myśli, że jak będzie otyły, ale będzie miał dużo mięśni, a mało tłuszczu, to będzie zdrowy, bo przecież wygląda "zdrowo" xDD. Tak, może się pojawić i nie nagle, jest to proces, teraz masz nadwagę i skóra może sprawiać wrażenia napiętej, ale jak będziesz schodził z wagą, to wtedy luźna skóra może się zdawać znacznie bardziej luźna.