Wpis z mikrobloga

To jest niesamowite, że niektórzy zamiast być coraz mądrzejszymi, to z wiekiem są coraz głupsi XD. Niestety media społecznościowe i internet nie są dla wszystkich

Mamy zdjęcia, filmy - dosłownie jest wszystko podane jak na tacy, a chłop i tak sobie tworzy swoją urojoną teorie i będzie się jej trzymał do samego końca, #!$%@?ąc wszelkie negatywne komentarze, bo dysonans poznawczy. W sumie nawet nie swoją teorie, bo powtarza ślepo za politykami konfederacji i tyle xD

Nie mogę się doczekać, az AI wejdzie na taki poziom, że nie będzie się dało odróżnić fejkow od rzeczywistości xDD

#protest #bekazprawakow #neuropa #4konserwy #bekazpisu #bekazpodludzi # #polityka
deziom - To jest niesamowite, że niektórzy zamiast być coraz mądrzejszymi, to z wieki...

źródło: temp_file8539505009785525615

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
@deziom to jest niesamowite jak łykasz propagandę uśmiechnietych z KO. Oj zapłaczesz za 3 lata jak będziesz stękać, że mogłeś wybrać co innego. Jak tam 100 przenośni na 100 dni? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@deziom: A gdzie był ten obciągator tvpis kiedy policja psikała kobiety gazem bez powodu? A no tak, walił gruchę do jaka to melodia i 1z10 xD
  • Odpowiedz
@jaroty tak - biłem brawo zmianom w JtM który skończył się folwarkiem dla ludzi których lubił Janowski a teleturniej traktuje teraz tak samo każdego i aż mnie mdli na wieść, że Robercik ze swoją świtą ma wrócić.

A protesty covidowe jakoś jaśnie gwiazda miała gdzieś. Ale marsz bab w tym samym czasie, bo chcą skrobanki kiedy chcą ma oburzać xD
  • Odpowiedz
@Massiv wzajemnie. Nie muszę się fajnopolakowi przyznawać na kogo. Ocenię tę osobę po 4 latach. Na razie jest "meh", ale zmierza do "co za pokemona wybrałem"
  • Odpowiedz