Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Niebieski mowi, ze powinnam sie zmienic w relacjach z ludzmi. Zagadywac, uskuteczniac small talk. To wszystko ma mi pomoc w moim zyciu - wedlug niego. Takie zachowania sa sprzeczne z moim introwertycznym charakterem i czuje jakby probowal mnie na sile zmienic. Podczas konfrontacji stwierdzil, ze kocha mnie taka jaka jestem, ale ja po takich rozmowach tego nie czuje. Od poczatku naszej relacji zachowywalam sie tak jak teraz. Mam male grono przyjaciol, ponoc zyskuje przy blizszym poznaniu. Nienaturalne dla mnie jest udawanie ekstrawertycznej osoby, nawet tylko po to zeby sie dopasowac - a wedlug niego powinnam. Stwierdzil, ze gdy poznam jego rodzine mam byc bardziej gadatliwa. I znow, ani troche taka nie jestem. Zamiast czuc radosc z powodu poznania jego rodziny, czuje stres.

Zastanawiam sie czy to nie jest czerwona flaga czy naprawde mu zalezy na tym zeby mi bylo latwiej w kontaktach miedzyludzkich. Tak czy siak, czuje sie z tym wszystkim zle, nieakceptowana przez swojego partnera.

#zwiazki



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 6
Zastanawiam sie czy to nie jest czerwona flaga


@mirko_anonim: ... moim zdaniem twój facet nie powinien wychodzić ponad ew. taktowne i delikatne sugestie, przy okazji patrząc jak na to reagujesz, co o tym myślisz.

Jesteście niedopasowani, dodatkowo to koleś w typie "zmieniacza". Można to odbierać jako tresurę, co jest niefajne. Także stawiaj granicę, jak koleś jej nie respektuje to go pogoń w diabły.
@mirko_anonim: ciągnie was różowe do ekstrawertyków dynamiczniaków a potem płacz. Nie, przeciwieństwa się nie przyciągają. Jesteś introwertyczką to szukaj introwertyka bo będziesz się męczyć i tyle. Ja będąc intro za cholerę nie chciałbym dynamicznej baby która by mnie ciągała po jakichś spędach rodzinnych czy imprezach.
@mirko_anonim: To nic złego nad sobą pracować, ja też jestem introwertykiem i gdyby mi różowa powiedziała, że mógłbym popracować nad kontaktami to by miała rację. Nic bym z tym pewnie nie zrobił, ale nie widze nic złego z takich sugestiach.