Wpis z mikrobloga

@Gours tylko police maja kaski a druga strona juz nie wiec xD jakby komus na hlowe spadlo


@Mikrosoft: a to trzeba się zastanowić zanim się rzuci, bo ktos jednak może tę kostkę odrzucić z powrotem.
@PotwornyKogut: przecież jest film jak brechą ochrona protestu tę kostkę wyrywa, więc nie #!$%@?. Prowokacje prowokacjami, ale rolnicy strajkuja juz drugi tydzien i wczesniej takich sytuacji nie bylo. Niech rolnicy ogarną kto na ich protesty przychodzi bo materiałów w necie pełno, a to już druga ich wpadka. Pierwsza była z transparentem na traktorze, od której nagle isę rolnicy odcięli xD
@WeunianyTrampek: Widzę, ale nadal nie uważam że dyskredytuje protestujących a policja powinna nadal się zachowywać jak policja (już nie mówiąc o tym że nie każdy protest musi być pokojowy, pokojowe to zazwyczaj mrzonki). Jedynie zwracam uwagę na fakt że gdyby potraktować gazem kogoś z kim sympatyzujesz to stawiam dolary przeciwko orzechom że ty byś nie widział problemu w rzucaniu brukiem w policję, szukałbyś wymówek, racjonalizował to. Być może słusznie. Ale jak
@SzubiDubiDu: naprawdę? Tam na chodniku pod nogami policjantów leży co najmniej 10 kostek brukowych którymi rzucali rolnicy a czepiamy się policjanta który rzucił małym kamyczkiem? Masz racje że policjanci źle się zachowali. Powinni z gładkolufowej strzelać do tego bydła.
@Szalom wow :D masz racje. Chciałbym tylko nadmienić że mój komentarz został napisany wyłącznie w celach humorystycznych. Nie mam rolników za troglodytów (czy słusznie nie wiem), nie oni odpowiadają za awanturę. Powinni lepiej zorganizować protest i odciąć się od polityków którzy robią sobie na nich politykę i eskalują do konfliktu. Ale to wszystko nie ważne bo ja tu tylko śmiesznie a Ty mnie wrzucasz do jakiegoś wora i robisz analizę na podstawie