Wpis z mikrobloga

@iquiet: Idz do lekarza. Jeżeli to jelitówka, a nie jakieś zatrucie pokarmowe to dużo pij po prostu, kup orsalit (eektrolity), ewentualnie smekta. Wszystkie stoperany, itp. opóźniają wydalenie patogenów z organizmu. To były zalecenia lakarza. Miałem raz taką biegunkę przez 2-4 dni. NIestety dupa boli po tylu dniach. Jeżeli możesz przeczekać w domu to daruj sobie te blokery sraczki.
@iquiet: Masz jelitówkę. Musisz wysrać wirusa. Nie blokuj tego - nawadniaj się ile wlezie. I tak 3 dni przesrane i tak. Pozdro! Siedź w domu bo zarażasz drogą kropelkową. A po ustapieniu objawów dalej masz wirusa w kale przez 2 tygodnie, więc dbaj bardzo mocno o higienę podczas toalety - by chronić innych. Klamkę łokciem, przetrzyj deskę po sraniu w pracy i myj ręce aż po nadgarstek.

Jelitówka to choroba brudnych
@ty_to_chyba_lubisz: ja po ostrej antybiotykoterapii miałem chyba z pół roku biegunkę. Od kilku miesięcy szklanka kefiru rano i wieczorem i nie miałem ani razu. Do tego cały układ pokarmowy dostał zajebistego kopa i generalnie czuję się o wiele lepiej. Przemiana materii też super, nie schudłem zbyt wiele, ale o wiele lepiej wyglądam.
@iquiet Wiecie co mnie najbardziej bawi tereaz? Że po takim czasie OP zastosuje któraś kurację i stwierdzi że faktycznie pomogła i będzie powtarzał to dalej a tak naprawdę to już czas zrobił swoje. W taki sposób moi mili rodzą się właśnie babcine sposoby i jednym pomaga a innym nie ( ͡º ͜ʖ͡º)