Wpis z mikrobloga

Mam bekę z tych wszystkich prostych zarobasów z KonfedePiS-u, którzy jak zawsze przy okazji demonstracji szukają spisków i wszędzie widzą macki Tuska, Sienkiewicza, Policji, urzędników, Czaskowskiego i połowy świata. A nie są w stanie pojąć tego, że taki właśnie jest ich elektorat. Proste chłopki, którym wystarczy wskazać jakiegokolwiek wroga i zapijaczone berbeluchą pójdą się bić dla zasady, ponieważ osoby na ich poziomie rozumują, że tylko siłowo rozwiązuje się problemy. Oczywiście mają "pikachu face" jak okaże się, że uzbrojona i przeszkolona do walki formacja jaką jest Policja szybko ich rozgoni, wywali na glebę i wyłapie towarzystwo. No bo kto to widział, żeby zapijaczony obywatel nie mógł sobie wejść do Sejmu czy urzędu jak do obory. Pani redaktur ja tylko z łapami startował, a tu mnie w kajdanki zakuli i gazem spryskali XDDD

Nie wspomnę już o prymitywnym rozumowaniu, że Policja powinna iść " z narodem" przeciwko władzy. Otóż kochani KonfedePiS-owcy z tych wszystkich Pcimiów Dolnych. Nie wiem czy do Was dotarło, ale w październiku 2023 roku naród wybrał sobie obecną władzę w demokratycznych wyborach, która uzyskała legitymację poprzez 12-milionów głosów przy rekordowej frekwencji wyborczej, najwyższej w historii Polski. W ten sposób naród podziękował waszemu kochanemu PiS-owi i wtrącającemu się we wszystko kościółkowi za sprawowanie rządów. Tak więc obowiązkiem policji jest bronić wybranej w DEMOKRATYCZNY SPOSÓB WŁADZY, przed grupą frustratów, którzy chcą sobie zrobić zadymę w mieście, bo nie mają obecnie co robić w swojej wsi i boli ich porażka kochanego przez nich PiS-u.

Nie wspomnę już o tym, że to właśnie PiS-owcykiedy rządzili pierwsi darli papę p.t. "MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM". Kiedy odklejona od rzeczywistości celebrytka "Szatanica", popisała jakieś bzdury na Instagramie o Straży Granicznej jak to odklejona celebrytka ma w zwyczaju, to chcieli ją za przeproszeniem dojechać jakby przynajmniej rzuciła w SG granatem. A teraz jak ich fani atakują policjantów, jak byli i obecni posłowie z ich ugrupowania szarpią Straż Marszałkowską, to nagle skończyła się miłość do munduru. Obrzydliwi hipokryci, którzy mam nadzieję odejdą w niebyt polityczny i za jakiś czas będą tylko nieistotnym elementem w historii Polski. Murem za polskim mundurem. Przypominam PiS-owcy. Nie zapraszam do dyskusji, bo z Wami nie ma o czym dyskutować.

#bekazprawakow #bekazpisu #bekazkonfederacji #muremzapolskimmundurem #bekazrolasow #polityka
  • 5
@Lambo994: O kurde jaki elaborat, żeby podpompować swoje ego, że się jest lepszym od innych ( ͡º ͜ʖ͡º) a to hasło MUREM ZA POLSKIM MUNDUREM tyczyło się służb które chroniły granicy przed napływem nielegalnych zorganizowanych grup sprowadzanych pod granicę przez reżim putina i łukaszenki
  • 7
@arais_siara: Nie atakuję policji i służb, nie tworzę zagrożenia dla ludzi postronnych, nie blokuję ludziom jadącym do pracy albo do lekarza dróg, nie biorę masy dotacji z unii a mimo to popieram Rosję, nie mam masy ulg w postaci KRUS-u, nie próbuję się wdzierać siłowo do Sejmu, nie pluję na mundur Straży Marszałkowskiej itp. Sam oceń kto w tej sytuacji jest lepszy. Podobni mnie czy Ci wszyscy robiący wyżej wymienione rzeczy.
  • 0
@arais_siara: Dobrze nie jestem lepszy i nawet się za lepszego nie uważam. Po prostu jestem bardziej ucywilizowany jak i wiele milionów Polaków, którzy nie atakują policjantów, strażaków, nie palą opon w centrum miasta itp.