Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Kilka miesięcy temu, zaplanowałem sobie wycieczkę do Miami, a potem do Bostonu, na zwiedzanie i mecze NBA ulubionych drużyn. Dwa tygodnie temu, zacząłem się spotykać z dziewczyną i teraz nie wiem jak najmniej inwazyjnie wybrnąć z tej sytuacji. Nie ma szans, że ona zapłaci prawie 10k za taki trip, a głupio mi lecieć samemu. Nawet jeśli zapłaciłbym za nią, to musiałaby lecieć innym lotem i mieszkać w innym hotelu. Najgłupszą ale ostateczną opcją jest chyba rezygnacja z wycieczki ale wtedy tracę kilka tysięcy zł. Co byście zrobili?

#podrozojzwykopem #podroze #zwiazki #randkujzwykopem #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 13
@mirko_anonim: nie widzę problemu, chyba że lecisz na 3 miesiące.

Mi się zdarza na urlop bez żony lecieć, szczególnie jak miejscówka jest bardziej pode mnie i zakłada np. mocniejszy trekking.
Płacenia dziewczynie za wyprawę do US nawet bym na tym etapie nie proponował, to zaproszenie do kwasów i patologii.

Niczego nie ukrywaj i nie kłam. Informujesz ją jak dorosły człowiek że lecisz na od dawna zaplanowany trip i tyle. Jak jest
@Mathas: typowy wykopek w wersji p0lki. Leć i się puszczaj.

Moja rada oczywiście leć, jak planujesz coś bardziej z dziewczyną, którą opisałeś to powinna to zrozumieć, bo planujesz to od dawna, a druga sprawa, jak chcesz być zgodny ze swoim sumieniem i przekonaniami to po prostu nie słuchaj tego Mirka i ruchaj jessic
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Nie wiedziałem, że dzieci mogą same lecieć do USA, ale OK… protip co dorośli lubią robić w takiej sytuacji: należy poruszać wargami, dolną i górną, przesuwać językiem, a następnie z gardła próbować wydobyć dźwięki które przypominają litery alfabetu, a następnie budujemy z nich słowa, i uwaga, słowa te opisują nasze sytuacje, więc mówimy prawdę drugiej osobie jaka jest sytuacja i rozwiązujecie problem między sobą, a nie angażując internautów,