Wpis z mikrobloga

Nie wiem czego można chcieć więcej od kina tego typu.


@jedmar: Mniej Zendayi, i super extra wszystko najlepiej wiedzącej superbohaterki Chani. To jest mój największy minus tego filmu. Miałem wrażenie, że ten film jest o Chani i że to ona jest główną bohaterką, a trzecia część będzie o niej i jej złamanym sercu
a cała sekwencja na arenie to #!$%@? majstersztyk


@jedmar: w zasadzie kompletnie nie potrzebna, po co organizowac walkę z ledwie człapiącymi przeciwnikami?

Wcale jej jakoś turbo dużo nie było.


@jedmar: była w każdej ważnej scenie w filmie xD
Wcale jej jakoś turbo dużo nie było.


@jedmar: ręki nie dam sobie uciąć, ale wydaje mi się że na ekranie była większą ilość czasu niż Paul.

Takie czasy, że kobiety się tak przedstawia. Mnie to razi, bo tylko w jej postaci nie widzę żadnej zmiany w dwóch filmach. Jest doskonała od samego początku, podczas gdy Paul musi się czegoś nauczyć, Stilgar bardzo się zmienia bo widzi coś w co całe życie
@getin: scena areny to jak już ktoś pisał wyżej #!$%@? majstersztyk, w kilkuminutowej sekwencji widziałem chyba najlepszy storytelling od lat. Dostałeś informację, że łysy na arenie nie ma honoru, i bez wahania ubije naćpanego przeciwnika dla samej przyjemności zabijania, oraz że jest szalony i żądny samosprawdzenia gdy odpina pole siłowe w walce z normalnym wojownikiem. Wygrywając z nim utrwalono, że nie jest jakąś podrzędną sardaukarską #!$%@?ą, i Paul będzie musiał z
@AlvarezCasarez: mogę to z łatwością odbić:
scena nic nie mówi, bo "walczył" z leszczami
nic nie mówi w kontekście walki z fremenami, gdzie trzeba używać głowy i strategii
zmiana wyglądu wynika z prostej przyczyny, denis nie potrafi budować postaci, więc musi je maksymalnie koloryzować i wskazywać palcem kto jest dobry, a kto zły, aż dziw, że nie dał ikonek nad głowami xD
sama walka była idiotyczna (czemu się nie zgadali i
@getin: to chyba oglądaliśmy inne filmy :)

"nic nie mówi w kontekście walki z fremenami, gdzie trzeba używać głowy i strategii"
mówi np. że koleś nie ma honoru co później pokazał bombardując sicz zamiast jak jego poprzednik walczyć jak prawdziwy wojownik

"więc musi je maksymalnie koloryzować"
jeżeli myślisz, że to co widziałeś w filmie jest przekoloryzowane, to mam dla ciebie złą wiadomość xD

"wskazywać palcem kto jest dobry, a kto zły"
to chyba oglądaliśmy inne filmy :)


@AlvarezCasarez: oglądałem przed momentem scenę online, jest w necie cały film

co później pokazał bombardując sicz


@AlvarezCasarez: wcześniej na to nie wpadli? harkoneni walczący przez wieki? xd

ludzie, z którymi walczył byli torturowani, trzymani w ciemnościach i odurzeni


@AlvarezCasarez: czyli sam przyznajesz, że nie stanowili wyzwania i sam sobie przeczysz xD
wcześniej na to nie wpadli? harkoneni walczący przez wieki? xd

@getin: pytaj reżysera

czyli sam przyznajesz, że nie stanowili wyzwania i sam sobie przeczysz xD

chyba za dużo sobie dopowiadasz.. gdy dwóch z trzech jest odurzonych, ciężko o uzyskanie jakiejkolwiek koordynacji. Co nie zmienia faktu, że walka z trzecim pokazała widzowi siłę i charakter Feyda