Wpis z mikrobloga

  • 1
@mystery_26: chyba polecę bo planuję i tak lecieć do Azji a lot do Singapuru kosztuje nawet mniej niż do Tajlandii (gdzie planuję lecieć na dłuższy czas) więc przy okazji zobaczył bym F1 na spoko torze. :)
  • Odpowiedz
@pitu120 myślę że będą jeszcze dostępne bilety, rok temu też niby wykupione a ostatecznie kupiłem main grandstand na 3 tyg przed wyścigiem. Choć może nie najlepsze miejsca
  • Odpowiedz
  • 0
@kotbehemoth: o dzięki za info, będę sprawdzał. Sprawdzę też czy można ewentualnie cofnąć zamówienie, abym mógł w razie czego kupić coś innego i ten zwrócić. Z drugiej strony tak jak pisał mireczek wyżej samo uczestnictwo na takim GP powinno być super :)
  • Odpowiedz
@pitu120: nie wiem jak tam wyglądasz z tymi biletami ale ja kupowałem wczoraj przez P1Travel bilet Combi tj. w piątek Stamford, w sobotę Pit (Zone 1/2/3/4) i na niedzielę właśnie Padang. Też mój pierwszy raz na GP w Singapurze dlatego spoko opcja zobaczyć różne miejscówki, na P1Travel napewno nie można zwracać biletów ale jak na F1 się da to warto rozważyć
  • Odpowiedz
  • 0
@matchmaking_guy ok dzięki za info, zobaczę na stronie. Lecz planuje w sumie i tak tylko sam wyścig a resztę dni zobaczyć sam Singapur. Będę tam niespełna 4 dni tylko więc wolałbym wielkości czasu nie tracić na siedzenie na torze 😀
  • Odpowiedz
  • 0
@matchmaking_guy: no ja bardziej z ciekawości zahaczam Singapur i przy okazji postanowiłem iść na F1 tym bardziej, że nigdy nie byłem a GP Singapuru to będzie raczej spoko miejsce aby zobaczyć F1. :D
Potem lecę do Tajlandii z biletem w jedną stronę, nie wiem kiedy wrócę haha.
  • Odpowiedz