Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Witam szanowne grono. Obserwuję tag od jakiegoś czasu, ale trochę się wstydzę pisać i wrzucać bebech ze swojego konta dlatego anonim :D

Proszę Was o poradę, ocenę co poprawić. Chodzę na siłownię od jakiegoś czasu, ale robiłem to ciągle na luzie bez konkretnego planu oby tylko coś porobić. Czasami raz na 2-3 tygodnie jak nie miałem czasu. Od około miesiąca mam motywację i chodzę 3 razy w tygodniu plus 2 razy w tygodniu granie w koszykówkę po 1,5h.

Aktualnie moja waga to 83,5kg przy 185cm. Najbardziej wkurza bebech i tu do Was pytanie jak podejść do tematu aby jako tako ta sylwetka zaczeła wyglądać. Od tygodnia liczę kalorię na fitatu, mam ustawione 2500kcal. Robię sobie mniej więcej taki trening FBW na zmianę:
Trening A
Nogi Wykroki x4
Plecy Ściąganie drążka x4
Klatka Sztanga na ławeczce płaskiej x4
Barki Unoszenie hantli bokiem x4
Biceps Unoszenie hantli na modlitewniku x3
Triceps Wyciskanie francuskie sztangi łamanej x3

Trening B
Nogi Suwnica x4
Plecy Wiosłowanie końcem sztangi x4
Klatka Wyciskanie hantli na ławeczce skośnej x4
Barki Wyciskanie hantli nad głowę x4
Biceps Zginanie przedarmion ze sztangą stojąc x3
Triceps Ściąganie linek wyciągu górnego x3

Co byście poprawili w planie treningowym i ogólnie tym co napisałem? Wszystko?( ͡° ͜ʖ ͡°) Z góry dzięki za pomoc.

PS. Nie wiem jak w anonim dodać zdjęcie więc wrzucam tak https://zapodaj.net/plik-LKtemMfV6y

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: digitallord
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 5
@mirko_anonim: ja bym dodał po 1 ćwiczeniu na brzuch na koniec. Do tego przysiady i podciąganie na drążku. Może przed treningiem jakieś ćwiczenia aktywacyjne, jakieś rozciąganie, żebyś nie był klocem, no chyba, że chcesz być to wtedy nie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@mirko_anonim: Ja bym suwnicę zamienił na jakieś ćwiczenie na dwugłowe uda - jakaś wersja martwego ciągu.
Dodałbym coś na tył barku - facepull, odwrotne rozpiętki albo wznosy bokiem w pochyleniu.
Możesz jeszcze coś na łydki i brzuch dorzucić.