Wpis z mikrobloga

Kocham swoich nowobogackich sąsiadów zatraconych w duchu konsumpcjonizmu. Byłem wczoraj o 23:00 wynieść śmieci, bo mi różowa od 3 dni truła dupe. Ide do naszego deweloperskiego pomieszczenia ze śmietnikami, a tam wisi torba laptopowa i coś z niej wystaje. Patrzę, a tam odkurzacz od Xiaomi z pełnym osprzętowaniem i kablami. Moja natura naprawiania starej elektroniki nie pozwoliła mi przejść obojętnie obok takiego znaleziska, więc wróciłem do mieszkania po torbę z biedronki, żeby przypadkiem żaden sąsiad nie wyczaił, że wynoszę śmieci ze śmietników.

Wracam podekscytowany, mówię dziewczynie że znalazłem odkurzacz a ona mnie wyśmiała. Idę po ten odkurzacz uśmiechnięty od ucha do ucha, pakuje do wora i wracam do mieszkania. Podłączam do kontaktu, a on jak gdyby nigdy nic wita sie ze mną i zaczyna odkurzać moją przestronną 30-metrową kawalerkę. Po fakcie okazało się, że na domiar tego jest jeszcze funkcja mopowania podłogi. Siedziałem podekscytowany z kotem i obserwowałem jak jeździ i omija wszystkie przeszkody. Dziewczyna ma mnie za dziwaka, a ja mam nową zabawkę. Za darmo. Wygrałem na loterii. Kocham Was mieszczuchy (ʘʘ)

#osiedlowykonfident #chwalesie
penisosobyniewidomej - Kocham swoich nowobogackich sąsiadów zatraconych w duchu konsu...

źródło: Screenshot 2024-03-04 083022

Pobierz
  • 125
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@penisosobyniewidomej: Zgadzam się. Na śmietnikach można znaleźć kapitalne rzeczy. Moim najlepszym strzałem był cały komputer (Z części odzyskałem jakieś 2500zł) padł tylko zasilacz, ktoś wyciągnął dysk i resztę zwyczajnie wyrzucił.
  • Odpowiedz
@penisosobyniewidomej ten odkurzacz to takie gowno ze po zakupie kazdy szanujacy sie czlowiek godzi sie z tym ze zostal nabity w butelke i w--------a ten szajs na smietnik, ile ja sie nameczylem z tym gownem i teraz stoi i mam wystawic na allegro ale tego jest tyle ze chyba bez szans ze ktos to kupi wiec podejrzewam ze tez go wywale zaraz
  • Odpowiedz
Mam go już chyba z 6 rok i działa, także nie wymieniam na razie, ale fakt, to jest z-----e.


@Exil12: u mnie jest tak że raz działa, raz nie. Musi się rozjeździć trochę. Zwykle zaczyna pracę dopiero jak już przejedzie całe mieszkanie i dopiero za drugim objazdem mopuje, a czasem nawet za trzecim nie ruszy, mimo że w apce jest ustawiona woda na full i urządzenie nakładkę widzi.

ten model
  • Odpowiedz
Podłączam do kontaktu, a on jak gdyby nigdy nic wita sie ze mną i zaczyna odkurzać moją przestronną 30-metrową kawalerkę.


@penisosobyniewidomej: zresetuj mu tylko ustawienia i podłącz do swojej wifi.
Bo pewnie sąsiad już ma na telefonie mapę Twojego królestwa, może sobie po nim jeździć swoim odkurzaczem i jak wyższy model to nawet sobie Ciebie pooglądać przez kamerę ;)
  • Odpowiedz
@penisosobyniewidomej kto wyrzuca elektrośmieci do kosza na zmieszane…


@Camel665: ale właśnie według opisu OPa nie wyrzucili tego tylko specjalnie zostawili na widoku, żeby ktoś mógł skorzystać. W sumie jeśli to jest jakiś odkurzacz kosztujący jako nówka w okolicy 1,5k PLN to pewnie by musieli się trochę namęczyć ze sprzedażą tego, odpowiadać na dziesiątki pytań, znosić negocjatorów chcących wymienić na klatkę na nutrie i karmę dla gekonów. Są ludzie, którzy
  • Odpowiedz
@Gadzilla: zrobiłem tak z jednym kompem bo mi się nie chciało użerać z januszami olxa. Wyjąłem dysk i całą budę zostawiłem w zadaszonym śmietniku. Jak potem wynosiłem śmieci to już go nie było, ktoś też sobie zgarnął.
  • Odpowiedz
@penisosobyniewidomej: zajebiste masz relację jak 3 dni muszą śmieci leżeć żebyś je wyrzucił i jeszcze narzekasz ze ktoś Ci truje dupe, współczuję szczerze twojej dziewczynie bo zasługuje na kogoś lepszego
  • Odpowiedz
@penisosobyniewidomej: też kiedyś miałem znalezisko na śmietniku ktoś położył pod śmietnikiem 2 sztuki opon zimowych ktore miały dopiero 2 lata i nic im nie dolegało. Latają u mnie już 4 sezon.

Podejrzewam, że to z wyprowadzki bo ktoś tam się wyprowadzał, wprowadzał się ktoś nowy i pewnie sprzątali piwnicę, a może nie zmotoryzowani albo zły rozmiar to w------i, bo pajęczyny na nich były.
  • Odpowiedz
@penisosobyniewidomej: ale wiesz, ze ludzie czesto tak robia zeby wlasnie ktos sobie to wzial? Mozna tez np dac kartke ze sprzet jest sprawny, zeby ktos zauwazyl.

No bo co z tym zrobic innego? Auto tez wymieniasz dopiero jak zostaja z niego zyletki? Ciuchy tak samo?

Pewnie kupili robota nowszej generacji np takiego z auto oproznianiem worka czy cos. Nie wolno im kupic nowego bo sa "nowobogaccy"? Stac ich to kupili,
  • Odpowiedz
@matt-pitt wczoraj chcieliśmy oddać klatkę królika za darmo, taka porządna za 200zl, warunek ktoś miał być dziś

gość potwierdził, po czym odwołał ze będzie jutro, jak już się upewnił że mu zaklepie xD
  • Odpowiedz