Wpis z mikrobloga

Kocham swoich nowobogackich sąsiadów zatraconych w duchu konsumpcjonizmu. Byłem wczoraj o 23:00 wynieść śmieci, bo mi różowa od 3 dni truła dupe. Ide do naszego deweloperskiego pomieszczenia ze śmietnikami, a tam wisi torba laptopowa i coś z niej wystaje. Patrzę, a tam odkurzacz od Xiaomi z pełnym osprzętowaniem i kablami. Moja natura naprawiania starej elektroniki nie pozwoliła mi przejść obojętnie obok takiego znaleziska, więc wróciłem do mieszkania po torbę z biedronki, żeby przypadkiem żaden sąsiad nie wyczaił, że wynoszę śmieci ze śmietników.

Wracam podekscytowany, mówię dziewczynie że znalazłem odkurzacz a ona mnie wyśmiała. Idę po ten odkurzacz uśmiechnięty od ucha do ucha, pakuje do wora i wracam do mieszkania. Podłączam do kontaktu, a on jak gdyby nigdy nic wita sie ze mną i zaczyna odkurzać moją przestronną 30-metrową kawalerkę. Po fakcie okazało się, że na domiar tego jest jeszcze funkcja mopowania podłogi. Siedziałem podekscytowany z kotem i obserwowałem jak jeździ i omija wszystkie przeszkody. Dziewczyna ma mnie za dziwaka, a ja mam nową zabawkę. Za darmo. Wygrałem na loterii. Kocham Was mieszczuchy (ʘʘ)

#osiedlowykonfident #chwalesie
penisosobyniewidomej - Kocham swoich nowobogackich sąsiadów zatraconych w duchu konsu...

źródło: Screenshot 2024-03-04 083022

Pobierz
  • 125
@penisosobyniewidomej ten odkurzacz to takie gowno ze po zakupie kazdy szanujacy sie czlowiek godzi sie z tym ze zostal nabity w butelke i #!$%@? ten szajs na smietnik, ile ja sie nameczylem z tym gownem i teraz stoi i mam wystawic na allegro ale tego jest tyle ze chyba bez szans ze ktos to kupi wiec podejrzewam ze tez go wywale zaraz
Mam go już chyba z 6 rok i działa, także nie wymieniam na razie, ale fakt, to jest #!$%@?.


@Exil12: u mnie jest tak że raz działa, raz nie. Musi się rozjeździć trochę. Zwykle zaczyna pracę dopiero jak już przejedzie całe mieszkanie i dopiero za drugim objazdem mopuje, a czasem nawet za trzecim nie ruszy, mimo że w apce jest ustawiona woda na full i urządzenie nakładkę widzi.

ten model nic
Podłączam do kontaktu, a on jak gdyby nigdy nic wita sie ze mną i zaczyna odkurzać moją przestronną 30-metrową kawalerkę.


@penisosobyniewidomej: zresetuj mu tylko ustawienia i podłącz do swojej wifi.
Bo pewnie sąsiad już ma na telefonie mapę Twojego królestwa, może sobie po nim jeździć swoim odkurzaczem i jak wyższy model to nawet sobie Ciebie pooglądać przez kamerę ;)
@penisosobyniewidomej kto wyrzuca elektrośmieci do kosza na zmieszane…


@Camel665: ale właśnie według opisu OPa nie wyrzucili tego tylko specjalnie zostawili na widoku, żeby ktoś mógł skorzystać. W sumie jeśli to jest jakiś odkurzacz kosztujący jako nówka w okolicy 1,5k PLN to pewnie by musieli się trochę namęczyć ze sprzedażą tego, odpowiadać na dziesiątki pytań, znosić negocjatorów chcących wymienić na klatkę na nutrie i karmę dla gekonów. Są ludzie, którzy po prostu
@Gadzilla: zrobiłem tak z jednym kompem bo mi się nie chciało użerać z januszami olxa. Wyjąłem dysk i całą budę zostawiłem w zadaszonym śmietniku. Jak potem wynosiłem śmieci to już go nie było, ktoś też sobie zgarnął.
@penisosobyniewidomej: też kiedyś miałem znalezisko na śmietniku ktoś położył pod śmietnikiem 2 sztuki opon zimowych ktore miały dopiero 2 lata i nic im nie dolegało. Latają u mnie już 4 sezon.

Podejrzewam, że to z wyprowadzki bo ktoś tam się wyprowadzał, wprowadzał się ktoś nowy i pewnie sprzątali piwnicę, a może nie zmotoryzowani albo zły rozmiar to #!$%@?, bo pajęczyny na nich były.
@penisosobyniewidomej: ale wiesz, ze ludzie czesto tak robia zeby wlasnie ktos sobie to wzial? Mozna tez np dac kartke ze sprzet jest sprawny, zeby ktos zauwazyl.

No bo co z tym zrobic innego? Auto tez wymieniasz dopiero jak zostaja z niego zyletki? Ciuchy tak samo?

Pewnie kupili robota nowszej generacji np takiego z auto oproznianiem worka czy cos. Nie wolno im kupic nowego bo sa "nowobogaccy"? Stac ich to kupili, #!$%@?