Wpis z mikrobloga

Kocham swoich nowobogackich sąsiadów zatraconych w duchu konsumpcjonizmu. Byłem wczoraj o 23:00 wynieść śmieci, bo mi różowa od 3 dni truła dupe. Ide do naszego deweloperskiego pomieszczenia ze śmietnikami, a tam wisi torba laptopowa i coś z niej wystaje. Patrzę, a tam odkurzacz od Xiaomi z pełnym osprzętowaniem i kablami. Moja natura naprawiania starej elektroniki nie pozwoliła mi przejść obojętnie obok takiego znaleziska, więc wróciłem do mieszkania po torbę z biedronki, żeby przypadkiem żaden sąsiad nie wyczaił, że wynoszę śmieci ze śmietników.

Wracam podekscytowany, mówię dziewczynie że znalazłem odkurzacz a ona mnie wyśmiała. Idę po ten odkurzacz uśmiechnięty od ucha do ucha, pakuje do wora i wracam do mieszkania. Podłączam do kontaktu, a on jak gdyby nigdy nic wita sie ze mną i zaczyna odkurzać moją przestronną 30-metrową kawalerkę. Po fakcie okazało się, że na domiar tego jest jeszcze funkcja mopowania podłogi. Siedziałem podekscytowany z kotem i obserwowałem jak jeździ i omija wszystkie przeszkody. Dziewczyna ma mnie za dziwaka, a ja mam nową zabawkę. Za darmo. Wygrałem na loterii. Kocham Was mieszczuchy (ʘʘ)

#osiedlowykonfident #chwalesie
penisosobyniewidomej - Kocham swoich nowobogackich sąsiadów zatraconych w duchu konsu...

źródło: Screenshot 2024-03-04 083022

Pobierz
  • 125
@penisosobyniewidomej kiedyś kupiłem na allegro odkurzacz Xiaomi z informacją że zepsuty bo nie wyjeżdża z bazy. Gdy przeszedł to przy pierwszej próbie faktycznie mówił coś po chińsku i nie wyjeżdżał. Ale okazało się że wystarczyło podpiąć nakładkę z mopem do niego i działał bez problemu. Ktoś w opcjach włączył mopowanie i się dziwił że nie odkurza.
Ostatnio też sobie kupiłem nowy model odkurzacza. Wszystkie drobne ulepszenia sprawiły że naprawdę warto było wydać pieniądze


@Waffenek: a z ciekawości, co takiego kupiłeś i czemu akurat to, jakie tam różne drobne ulepszenia były że robiły różnicę?
@penisosobyniewidomej: widac ze to jakis stary model odkurzacza bez lidara czy kamer, ciekawe czy masz w nim w ogole mapowanie pomieszczen z aplikacji czy jest w ogole glupi i dziala na oslep przy kazdym odpaleniu z przycisku. Jezeli tak to sie nie dziwie ze ktos to wypieprzyl bo to jest dramat przy wiekszym mieszkaniu i bardziej skomplikowanym rozmieszczeniu mebli / ukladzie
@Bardak: przecież oddał komuś, dokładnie z takim zamiarem zostało odłożone, gdyby nie wziął nikt z mieszkańców to panowie przy opróżnianiu by przygarnęli, widocznie te dwie stówki nie były warte w jego odczuciu użerania się z olx, a tak przynajmniej sprzęt trafił nie dość że do potrzebującego to będzie użytkowany do końca swoich dni
zamiast np. odddać komuś, odsprzedać albo chociaż odnieść do sklepu jako elektrośmieci.


@Bardak: #!$%@? człowieku... to ja mam jeszcze zadawać sobie trud i szukać kogoś kto chce odebrać ten śmieć albo łazić pół dnia po sklepach aby oddać jako elektrośmieć? Po co mam zadawać sobie ten trud? A tak myk do śmieci i problem z głowy. Boli cię dupa, że ktoś wywala coś co dla ciebie ma jakąś wartość?
@Deska_o0: Z tym Olx to się zgodzę. Teraz wolałem oddać telefon na odkup do Samsunga niż za stówę czy dwie więcej wystawić na OLX/Allegro i użerać się z debilami. Kiedyś jakoś lepiej się sprzedawało używane rzeczy.
@johny-kowalski: bo nie sprzata calej powierzchni jednakowo, na niektora w ogole nawet nie wjedzie. Do tego zero omijania przeszkod oprocz bezposredniego dotkniecia zderzakiem - czytaj jak masz zwierzeta albo jakies nietypowe rzeczy ktore leza na ziemi to tez sobie z tym nie poradzi.

Do tego nie mozesz wyznaczyc stref do ktorych ma nie wjezdzac (najwiekszy minus), u mnie bez tego nie mialby taki odkurzacz racji bytu.