Wpis z mikrobloga

@SmazoneCukierki nie siedzie mocno w temacie ale z tego co wiem to wygląda tak, że nie ważne co wypisze lekarz na recepcie,możesz sobie zmieniac odmianę dowolnie o ile wydawany zamiennik ma to samo lub niższe stężenie thc i cbd. Jedynie co to na receptę nie możesz dostać wyższych stężeń niż przepisane. Jeśli mylę się to proszę o sprostowanie
@SmazoneCukierki: mogę polecić 420med.pl. Trzeba dodać IKP i można wybrać lek.

@czainek jest to bzdura. Apteka wyda Ci tylko konkretny lek z recepty, nawet jeżeli inny ma te same parametry. Nie wydaje się zamienników w przypadku medycznej marihuany.
@qunio otorx w aptece gdzie staż robiłem normalne było wydawanie zamienników np. Jak nie było marihuany s labu tomdawalo się to co było, byle stężenia się zgadzały
@czainek: Być może kiedyś tak było. Aktualnie po rozmowach z kilkoma aptekami na ten temat, wszystkie mówią to samo - nie wydajemy zamienników medycznej marihuany.
Miesiąc temu brałem i mimo, że na stronce gdziepolek widniała dana odmiana w aptece jako dostępna to na miejscu okazało się, że jej nie ma i wydali inną z takim samym % bo nie chciało mi się jechać do innej
@qunio: dzisiaj ponownie zrealizowałem receptę gdzie miała być gorylka, a jak już wracałem to się zorientowałem, że baba dała mi slab bo ma tyle samo %.. wieksza beka, że tych slabow jest 5 odmian i nawet nie mam napisane która to jest. #!$%@?ć te apteki, sezon się zbliża to korzystniej będzie gdzieś wysiać.